Jakie seriale będą w lipcu na Canal+? 2. sezon "Kruka", "Anne Boleyn", "Nienawidzę Suzie" i inne premiery

"Anne Boleyn" (Fot. Sony Pictures Entertainment)

W lipcu na Canal+ pojawi się nie tylko "Kruk. Czorny woron nie śpi", ale też kilka atrakcyjnych nowości z zagranicy. W tym "Anne Boleyn" i brytyjska czarna komedia "Nienawidzę Suzie".

Canal+ przedstawił listę serialowych nowości na lipiec. Ta najważniejsza to oczywiście "Kruk. Czorny woron nie śpi", czyli kontynuacja hitowego polskiego kryminału z Michałem Żurawskim w roli głównej. Ale warto też zwrócić uwagę na zagraniczne nowości, w tym głośny miniserial brytyjskiej stacji Channel 5 o Annie Boleyn oraz "Nienawidzę Suzie" z Billie Piper w roli głównej.

Lipiec na Canal+: Nienawidzę Suzie

"Nienawidzę Suzie" to nominowany do nagród BAFTA brytyjski serial z Billie Piper ("Doktor Who") w roli głównej. W 8-odcinkowej czarnej komedii oglądamy, jak Suzie – popularna aktorka, a wcześniej gwiazdka pop – radzi sobie z potężnym kryzysem wywołanym wypłynięciem z jej zhakowanego telefonu kompromitujących materiałów. Problemy osobiste, zawodowe, psychiczne – nic nie zostaje jej oszczędzone. Każde rozwiązanie powoduje kolejne kłopoty, a lista osób, na które można liczyć, wciąż się kurczy.

Premierowe odcinki w poniedziałki od 5 lipca o godz. 22:00 na Canal+ Seriale oraz od 6 lipca w serwisie Canal+ online.

Lipiec na Canal+: Anne Boleyn

"Anne Boleyn" to składający się z trzech odcinków miniserial o ostatnich miesiącach życia Anny Boleyn, małżonki króla Henryka VIII. Serial, który twórcy określili mianem thrillera psychologicznego, wzbudził wiele kontrowersji, ponieważ tytułową rolę zagrała czarnoskóra aktorka Jodie Turner-Smith ("Jett", "Ostatni okręt").

Premierowe odcinki od czwartku 8 lipca o godz. 21:00 na Canal+ Premium oraz od 9 lipca w serwisie Canal+ online.

Lipiec na Canal+: Kruk. Czorny woron nie śpi

Inspektor Adam Kruk powraca w 2. sezonie, zatytułowanym "Kruk. Czorny woron nie śpi, w którym trafia w środek mafijnych porachunków na Podlasiu. Walkę z przestępcami musi prowadzić równocześnie z próbami leczenia swej poharatanej psychiki. W kolejnych sześciu odcinkach mrocznej opowieści wraca duet twórców – Maciej Pieprzyca jako reżyser i Jakub Korolczuk jako autor scenariusza. W tytułowej roli ponownie wystapił Michał Żurawski, do którego dołączyli m.in. Magdalena Koleśnik ("Brzydula 2") i Leszek Lichota ("Wataha").

Premierowe odcinki w piątki od 9 lipca o godz. 21:00 na Canal+ Premium oraz w serwisie Canal+ online.

Lipiec na Canal+: Beau Séjour sezon 2

2. sezon belgijskiego serialu "Beau Séjour" to całkiem nowa, samodzielna opowieść, gdzie tytułowy Beau Séjour nie jest już hotelem, a nazwą jachtu. Bohaterem opowieści – podobnie jak za pierwszym razem, zabitym i próbującym rozwikłać tajemnicę swej śmierci jako duch – jest Maurice, były oficer marynarki, który budzi się w trakcie sztormu i widzi swe martwe ciało zwisające z masztu. Nie pamięta ostatnich godzin swego życia, ale nie wierzy w wersję o samobójstwie i zrobi wszystko, by dowiedzieć się, jak zginął. W roli głównej Gene Bervoets ("Zniknięcie", "Tabula rasa").

Premierowe odcinki od niedzieli 11 lipca o godz. 20:10 na Ale kino+ oraz od 12 lipca w serwisie Canal+ online.

REKLAMA