"Smash": Co zobaczymy w 2. sezonie? [spoilery]

Wiemy, że prowadzenie produkcji "Smash" zostało przejęte przez twórcę "Plotkary" i że sporą część obsady wymieniono. A co z fabułą? Właśnie pojawiły się pierwsze szczegóły na jej temat.

W Variety i serwisie Playbill.com pojawiły się pierwsze szczegóły na temat 2. sezonu serialu "Smash". Robert Greenblatt, szef rozrywki stacji NBC, powiedział w Variety, że w nowych odcinkach usłyszymy piosenki, napisane przez innych twórców niż dotychczasowi.

Twórcy muzyki do "Smash", laureaci nagrody Tony, Marc Shaiman i Scott Wittman, poszukują nowych kompozytorów, którzy zajmą się stworzeniem utworów do innego musicalu niż "Bombshell". Tak, w "Smash" pojawi się nowy, konkurencyjny musical! Jest bardzo możliwe, że przejdzie do niego część ekipy "Bombshell".

Zdjęcia do 2. sezonu "Smash" zaczną się latem w Nowym Jorku. Data jego premiery na razie nie jest znana, wiadomo tylko, że będzie to midseason. W serialu pojawi się mnóstwo nowych twarzy, jak Jennifer Hudson, Jeremy Jordan czy Andy Mientus. Ze stałej obsady zniknie za to Dev, zniknie znienawidzony przez widzów Ellis, znikną również mąż i kochanek Julii. Należy spodziewać się totalnego przetasowania.

Joshua Safran udowodnił już, że sporo potrafi, miejmy więc nadzieję, że wszystkie te zmiany wyjdą serialowi na zdrowie.

REKLAMA