Joseph Gordon-Levitt jako beznadziejny "Mr. Corman". Zobaczcie zapowiedź komediodramatu od Apple TV+

"Mr. Corman" (Fot. AppleTV+)

"Czy jestem beznadziejny jako człowiek? – zastanawia się Joseph Gordon-Levitt w pierwszym zwiastunie komediodramatu "Mr. Corman". Jaką odpowiedź przyniesie nowy serial od Apple TV+?

Apple TV+ podzieliło się pierwszym zwiastunem nowego komediodramatu "Mr. Corman". Joseph Gordon-Levitt ("Trzecia planeta od słońca", "500 dni miłości") nie tylko zagra główną rolę – jest również scenarzystą, reżyserem i producentem 10-odcinkowego serialu. Premiera dwóch pierwszych odcinków planowana jest na 6 sierpnia, kolejne będą ukazywać się co tydzień.

Mr. Corman – zwiastun serialu Apple TV+

"Mr.Corman" przedstawi historię niespełnionego artysty Josha Cormana, który po tym jak jego kariera muzyczna nie wypaliła, zostaje nauczycielem w piątej klasie podstawówki. Jego była narzeczona Megan (Juno Temple, "Ted Lasso") właśnie się wyprowadziła, a na jej miejsce wprowadził się licealny przyjaciel Cormana – Victor (Arturo Castro, "Broad City"). Lęki społeczne, kredyty studenckie i stawianie światu czoła w wieku 30 lat – to wszystko i jeszcze więcej obiecuje nowy serial Apple TV+.

W obsadzie serialu "Mr. Corman" są także Debra Winger ("The Ranch"), Jamie Chung ("Kraina Lovecrafta"), Shannon Woodward ("Westworld"), raper Bobby Hall aka Logic, Alexander Jo i Hector Hernandez.

Premiera Mr. Corman 6 sierpnia na Apple TV+

REKLAMA