2. sezon "Wiedźmina" wreszcie z datą premiery. Na nowe przygody Geralta poczekamy prawie do końca roku

"Wiedźmin" (Fot. Netflix)

Podczas WitcherConu Netflix ogłosił datę premiery 2. sezonu "Wiedźmina". Okazuje się, że będziemy czekać niemal równe dwa lata od czasu premiery pierwszych odcinków serialu na platformie.

"Wiedźmin" powraca z 2. sezonem. Netflix ogłosił podczas WitcherConu, że premiera nowych odcinków będzie miała miejsce w piątek 17 grudnia 2021 roku – czyli prawie dokładnie dwa lata po debiucie serialu na platformie, który miał miejsce 20 grudnia 2019 roku.

Wiedźmin sezon 2 – data premiery i plakat serialu

Informacja została ujawniona podczas panelu "Talia Przeznaczenia", w którym udział wzięli członkowie obsady: Anya Chalotra, Freya Allan, Mimî M Khayisa i Paul Bullion, a także showrunnerka i producentka wykonawcza "Wiedźmina", Lauren Schmidt Hissrich. Pokazano także nowy plakat przedstawiający Geralta z Rivii (Henry Cavill) i księżniczkę Cirillę z Cintry (Freya Allan).

Wiedźmin sezon 2 kiedy premiera netflix

2. sezon serialu będzie opierał się na "Krwi elfów", pierwszej powieści Andrzeja Sapkowskiego z cyklu o wiedźminie. Przekonany, że Yennefer (Anya Chalotra) zginęła w bitwie o Wzgórze Sodden, Geralt z Rivii zabiera księżniczkę Cirillę w najbezpieczniejsze miejsce, jakie zna – do domu swojego dzieciństwa w Kaer Morhen.

Podczas gdy za jego murami królowie, elfy, ludzie i demony walczą o panowanie na Kontynencie, Geralt musi chronić dziewczynę przed czymś o wiele groźniejszym: tajemniczą mocą, jaką skrywa w sobie księżniczka.

Wiedźmin sezon 2 – premiera 17 grudnia na Netfliksie

REKLAMA