8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Dallas" (Fot. TNT)

"Dallas" (Fot. TNT)

"Dallas", "Rizzoli & Isles" i "Longmire" z nowymi sezonami. Nowy serial Charliego Sheena bije rekordy oglądalności. Yvonne Strahovski cieszy się z roli w "Dexterze". Co jeszcze warto wiedzieć dziś rano?

1. "Longmire" dostaje 2. sezon. Twórcy "Longmire" stacji A&E nie muszą martwić się o przyszłość - serial dostał zamówienie na 2. sezon. I nic dziwnego - każdy odcinek ogląda średnio 3,9 mln widzów.

2. "Dallas" i "Rizzoli & Isles" z kolejnymi sezonami. Stacja TNT zamówiła po 15 odcinków kolejnych sezonów "Rizzoli & Isles" i "Dallas". "Rizzoli & Isles" świetnie radzi sobie w nowym miejscu w ramówce, średnio przyciągając 7,1 mln widzów na odcinek. Z kolei nowe "Dallas", które jest kontynuacją starego, ogląda średnio 6,9 mln widzów.

3. Rekordowa oglądalność "Anger Management". Nowy serial Charliego Sheena może nam się nie podobać, ale nie ma to żadnego znaczenia. Premiera "Anger Management" pobiła rekord w FX. Pierwszy odcinek zobaczyło 5,47 mln widzów, a drugi 5,7 mln. To najchętniej oglądana premiera w historii stacji FX. Świetnie radzą sobie także dwie inne komedie FX - "Wilfred" i "Louie". Ten pierwszy zaliczył 71-procentowy wzrost oglądalności w porównaniu z poprzednim sezonem, a drugi - 55-procentowy wzrost. Przy komedii Sheena oba seriale są jednak niszowe: "Wilfreda" zobaczyło 2,53 mln widzów, a "Louiego" 1,43 mln.

4. Daniella Alonso w "Revolution". Znana z "Friday Night Lights" i "One Tree Hill" Daniella Alonso dołączyła do obsady postapokaliptycznego serialu "Revolution", który będzie miał premierę jesienią w NBC. Serial będzie opowiadał o grupce ludzi, starającej się przetrwać w świecie, w którym wszelkie formy energii przestały istnieć. Alonso zagra Norę, którą Eric Kripke, współtwórca "Revolution", opisuje jako rebeliantkę walczącą z milicją, kontrolującą Amerykę Północną. Będzie się nienawidzić z postacią Milesa (Billy Burke), lidera grupy walczącej o przeżycie. A poza tym Nora będzie lubić wysadzać różne rzeczy.

5. Z "The Secret Circle" do "American Horror Story". Znany ze skasowanego serialu "The Secret Circle" Chris Zylka zasili obsadę "American Horror Story". EW pisze, że zagra Daniela, "najpiękniejszego chłopca świata" , który będzie również głuchoniemy. Nie wiadomo, czy będzie pacjentem, czy może pracownikiem zakładu dla psychicznie chorych kryminalistów, prowadzonym przez Jessicę Lange.

6. "Unforgettable" oficjalnie powraca z 2. sezonem. To już pewne: skasowane po 1. serii "Unforgettable" powróci z 2. sezonem na antenę CBS. Ale niestety nie powróci jesienią, tylko latem 2013 roku, kiedy to stacja będzie eksperymentowała z letnią ramówką.

7. Asystent Van Der Beeka w stałej obsadzie "Apartment 23". Ray Ford, który gra Luthera, osobistego asystenta Jamesa Van Der Beeka w "Don't Trust the B–– in Apartment 23", został awansowany do stałej obsady serialu. Oznacza to, że od jesieni będziemy widywać go częściej na ekranie.

8. Yvonne Strahovski cieszy się z roli w "Dexterze". Jak już kiedyś informowaliśmy, w 7. sezonie "Dextera" pojawi się w większej roli Yvonne Strahovski. TVLine rozmawiał z aktorką i donosi, że Yvonne jest bardzo szczęśliwa, iż wystąpi w takim serialu jak "Dexter". Jak mówi, miło jest być częścią tak popularnej i szanowanej w branży produkcji. Yvonne zagra Hannah McKay, kobietę, którą ścigają duchy przeszłości. Weźmie ona udział w rozwiązywaniu tajemniczego morderstwa i tak zapozna się z Dexterem. Serial powraca z 7. sezonem 30 września.