5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Elizabeth Mitchell w "Revolution". Alec Baldwin znów żonaty. "Guilty" wciąż ma szansę na zamówienie. Co jeszcze warto wiedzieć dziś rano?

1. Elizabeth Mitchell dołącza do obsady "Revolution". Juliet! Elizabeth Mitchell nareszcie wraca do TV, oczywiście u Abramsa. Znana z "Lost" aktorka dołączyła do stałej obsady "Revolution" stacji NBC. Zagra Rachel Matheson, matkę Charlie i Danny'ego. Postać tę, którą w pilocie grała Andrea Roth (sceny z Mitchell zostaną nakręcone od nowa), będziemy oglądać we flashbackach.

2. Alec Baldwin poślubił Hilarię Thomas. 54-letni aktor, który przez ostatnie lata gra w komedii NBC, "30 Rock", poślubił w Nowym Jorku 28-letnią instruktorkę jogi, Hilarię Thomas. Na ślubie był m.in. Woody Allen, nie zabrakło też Tiny Fey z "30 Rock".

3. Co z serialem "Guilty"? Stacja FOX zamówiła pilota serialu prawniczego "Guilty" - o świetnym prawniku bez zasad, który wpada w kłopoty - ale nie zdecydowała się dać mu szansy w tym roku. To jednak nie jest jeszcze jego koniec. Deadline donosi, że dramat, w którym główną rolę gra Cuba Gooding Jr., może dostać zamówienie na sezon 2013/2014. Czwórka aktorów ze stałej obsady ma kontrakty z Warner Bros i na razie czeka na decyzję, co z serialem. FOX niestety nie mógł zrobić inaczej - nie starczyłoby miejsca w ramówce na więcej dramatów, więc coś musiało odpaść.

4. Erik Palladino w stałej obsadzie "666 Park Avenue". Znany z "Ostrego dyżuru" Erik Palladino został awansowany do stałej obsady nowego serialu ABC, "666 Park Avenue". Aktor gra Tony'ego DeMeo, odźwiernego w budynku, w którym będą mieć miejsce straszne wydarzenia z serialu.

5. Josh Cooke w nowym sitcomie. Znany m.in. z "Dextera", a wcześniej "Scrubs", Josh Cooke dostał jedną z głównych ról w komedii "Brothers-in-Law", której pilota zamówił TV Land. Serial opowiadać będzie o zwykłym facecie imieniem Neal (w tej roli Cooke), który jest zmuszany do spędzania czasu z ekscentrycznym narzeczonym siostry bliźniaczki jego żony, mimo że panowie nie mają ze sobą nic wspólnego. Serial dostał zamówienie pilota wraz z inną komedią - "I’m Not Dead Yet", o mężczyźnie, który dowiaduje się, że może być ciężko chory na serce i podejmuje decyzję, by cieszyć się życiem jak nigdy dotąd.

REKLAMA