"Kruk. Czorny woron nie śpi" teraz online za darmo. Canal+ udostępnił 1. odcinek nowej serii dla wszystkich

"Kruk. Czorny woron nie śpi" (Fot. Canal+/Jarosław Sosiński)

Chcecie obejrzeć premierę 2. sezonu "Kruka", ale jeszcze nie macie konta na Canal+ online? Platforma udostępniła pierwszy odcinek serii "Kruk. Czorny woron nie śpi" dla wszystkich.

"Kruk" powrócił tydzień temu z 2. sezonem o podtytule "Czorny woron nie śpi". Jeśli chcecie zobaczyć premierę, ale nie macie konta na Canal+, możecie to teraz zrobić.

Kruk. Czorny woron nie śpi dostępny za darmo

Jak informuje Canal+, pierwszy odcinek będzie dostępny przez tydzień bez żadnych opłat w ramach otwartego okna na canalplus.com – aby go obejrzeć, zajrzyjcie tutaj. Premiera nowej serii "Kruka" miała miejsce 9 lipca. Już teraz użytkownicy serwisu canalplus.com mogą oglądać drugi odcinek produkcji, którego premiera antenowa odbędzie się dzisiaj o godz. 21:00 na Canal+ Premium.

W serialu "Kruk. Czorny woron nie śpi" Adam Kruk wraca na Podlasie i trafia w środek mafijnych porachunków. Walkę z przestępcami prowadzi równocześnie z próbami leczenia swojej poharatanej psychiki, w czym pomaga mu znana z 1. sezonu znachorka Szeptucha. W tytułowej roli powraca Michał Żurawski, do którego dołączyli m.in. Magdalena Koleśnik i Leszek Lichota. Za sterami ponownie stanęli Maciej Pieprzyca jako reżyser i Jakub Korolczuk jako autor scenariusza.

Naszą recenzję trzech pierwszych odcinków znajdziecie tutaj: 2. sezon "Kruka" to prawdopodobnie najlepszy polski serial tego roku. A jeśli jesteście ciekawi, co mówią o nowej serii aktorzy, polecamy nasze rozmowy z Michałem Żurawskim i Katarzyną Wajdą oraz Leszkiem Lichotą.

Nowe odcinki Kruka w piątki na Canal+ Premium i canalplus.com

REKLAMA