8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Breaking Bad" (Fot. AMC)

"Breaking Bad" (Fot. AMC)

Pierwsze postaci z 3. sezonu "Gry o tron" obsadzone. Nowa kobieta narobi zamieszania w "Breaking Bad". Plakat na 5. sezon "Fringe". A poza tym "Anger Management", "The Office", "Guys with Kids". Uwaga na spoilery, zwłaszcza dotyczące "Breaking Bad" i "Fringe"!

1. Pierwsze postaci 3. sezonu "Gry o tron" obsadzone. 3. sezon "Gry o tron" dopiero w 2013, ale produkcja ruszy już wkrótce. Obsadzony został już Blackfish, zdolny dowódca, wuj Catelyn Stark - zagra go brytyjski aktor Clive Russell. Charlotte Hope zagra postać o imieniu Myranda - prawdopodobnie chodzi o Myrandę Royce, córkę Nestora Royce'a. W serialu ma też pojawić się Tara Fitzgerald - media nie podają, kogo zagra, podają tylko, że od aktorki wymagana jest umiejętność biegania. Zdjęcia aktorów, o których mowa, znajdziecie pod linkami.

2. Erinn Hayes w "Guys with Kids". Do obsady nowego sitcomu NBC, "Guys with Kids", dołączyła znana z "Children's Hospital" Erinn Hayes. Zagra Sheilę, lubiącą wszystko kontrolować byłą żonę postaci granej przez Jessego Bradforda. Pierwotnie tę postać miała grać Sara Rue, która przeniosła się do NBC, po tym jak zamówienie dostało "Malibu Country".

3. Laura Fraser w 5. sezonie "Breaking Bad". EW donosi, że w 5. sezonie "Breaking Bad" zobaczymy w ważnej roli szkocką aktorkę Laurę Fraser. Zagra byłą współpracownicę Gusa Fringa, która czuje się niepewnie co do swojej roli na świecie. W nowej serii pojawi się też Jesse Plemons ("Friday Night Lights") w roli Todda, młodego człowieka, który spotka na swojej drodze Walta. Premiera 5. sezonu "Breaking Bad" przewidziana jest na 15 lipca.

4. Josh Radnor na Twitterze. Jeśli używacie Twittera i lubicie "How I Met Your Mother", koniecznie musicie zacząć śledzić @JoshRadnor. Aktor, który gra Teda, zawitał do tego serwisu kilka dni temu i na razie pisze dość często.

5. B.J. Novak już nie będzie w stałej obsadzie "The Office". W 9. sezonie "The Office" nie będziemy już tak często oglądać B.J. Novaka. Aktor wróci prawdopodobnie jako gość, ale nie będzie już należał do stałej obsady serialu. Jest też możliwe, że wciąż będzie współtworzył scenariusze odcinków "The Office".

6. Jest plakat na 5. sezon "Fringe". Zbliża się Comic-Con, pojawiają się nowe plakaty. Serwis EW zaprezentował plakat "Fringe" na 5. sezon, który potwierdza, że przed nami... Observageddon! "Fringe" wraca 28 września.

7. Steven Soderbergh przejdzie do TV? Soderbergh może być kolejnym wielkim reżyserem, który zacznie robić seriale. Co prawda nie powiedział tego wprost, ale tak właśnie spekuluje Collider w związku z kilkoma wywiadami, których udzielił ostatnio Soderbergh. Mówi w nich, że amerykańska publika kinowa nie jest zainteresowana bardziej złożonymi postaciami czy narracją. Za to coraz częściej te cechy można zauważyć w produkcjach TV. A ponieważ reżyser powiedział również, że jest zainteresowany spróbowaniem sił w innych formach wyrazu niż do tej pory, to pojawiły się wiadome spekulacje.

8. Najzabawniejsze recenzje "Anger Management". Nowy serial Charliego Sheena nie rozśmieszył nas, nie dał też rady rozbawić amerykańskich krytyków. Serwis Flavorwire prezentuje najzabawniejsze recenzje "Anger Management". Polecam, niektóre naprawdę fajne.

REKLAMA