Nowe Moordale w zapowiedzi 3. sezonu "Sex Education". Jemima Kirke z "Dziewczyn" w roli dyrektorki szkoły

"Sex Education" (Fot. Netflix)

We wrześniu "Sex Education" wraca z 3. sezonem, w którym Otisa, Maeve i ich znajomych czekają liczne zmiany. Nowa dyrektorka szkoły i mundurki to tylko część rewolucji.

17 września z długo wyczekiwanym 3. sezonem wróci "Sex Education". Netflix wypuścił zapowiedź, która daje przedsmak rewolucji, jaka czeka serialowe dzieciaki.

Sex Education sezon 3 – zobaczcie zapowiedź

W klipie mającym zachęcić młodzież do wybrania edukacji w liceum Moordale pojawia się nowa dyrektorka szkoły Hope Haddon (Jemima Kirke, "Dziewczyny"), a także uczniowie, w tym Otis, Viv, Ola i Maeve. Wszyscy z uśmiechem na ustach próbują zachęcić oglądających, żeby złożyli papiery do ich szkoły, ale to nie takie proste, kiedy na usta sama się nasuwa niedawna epidemia chlamydii.

Składający się z ośmiu odcinków 3. sezon "Sex Education" pokaże serialowe dzieciaki w nowym roku szkolnym. Otis (Asa Butterfield) ma dziewczynę, Eric (Ncuti Gatwa) chce uprawiać seks, a Jean (Gillian Anderson) będzie mieć dziecko. Nowa dyrektorka szkoły, Hope, próbuje przywrócić Moordale do rangi filaru doskonałości, Aimee odkrywa feminizm, Jackson przeżywa zauroczenie, a zagubiona wiadomość głosowa wychodzi na jaw. Przygotujcie się na zobowiązania wobec zwierząt, zjawiska z kosmosu, sromowe babeczki i znacznie więcej pani Groff.

Oprócz Kirke do obsady dołączą Jason Isaacs ("Star Trek: Discovery") w roli Petera Groffa, starszego brata pana Groffa, któremu o wiele lepiej wiedzie się w życiu i który się z tym nie kryje; Dua Saleh jako niebinarna postać o imieniu Cal, która uczy się w liceum Moordale; a także Indra Ové ("Rodzice") jako Anna, zastępcza matka Elsie, przyrodniej siostry Maeve.

Sex Education sezon 3 – premiera 17 września na Netfliksie

REKLAMA