Co finał 2. sezonu "Jeszcze nigdy..." oznacza dla Devi? Aktorzy sugerują, że to początek miłosnych perypetii

"Jeszcze nigdy..." (Fot. Netflix)

"Jeszcze nigdy..." powróciło z kolejnymi perypetiami Devi. Nie zabrakło miłosnych zawirowań, a aktorzy sugerują, że w 3. sezonie będzie działo się jeszcze więcej. Uwaga, spoilery z finału!

"Jeszcze nigdy..." w ubiegłym tygodniu powróciło z 2. sezonem. Devi (Maitreyi Ramakrishnan) wplątała się w prawdziwy miłosny trójkąt z Benem (Jaren Lewison) i Paxtonem (Darren Barnet). Sprawy skomplikowało również pojawienie się nowej hinduskiej dziewczyny – Aneesy (Megan Suri). W finałowym odcinku Devi w końcu zeszła się z Paxtonem, jednak wiele sugeruje, że Ben dalej czuje coś głównej bohaterki. Czy to oznacza kolejne sercowe problemy w potencjalnym 3. sezonie "Jeszcze nigdy..."?

Jeszcze nigdy sezon 3: Kogo wybierze Devi?

Aktorzy z głównej obsady "Jeszcze nigdy..." wzięli udział w rozmowie z magazynem People, w której wypowiedzieli się na temat relacji swoich bohaterów w 2. sezonie serialu. Ich słowa sugerują, że to nie koniec, a dopiero początek miłosnych perypetii.

– Wszyscy wiemy, że to nie koniec Devi i Bena. Wiemy to – nie ma innej opcji – powiedziała Ramakrishnan.

Jaren Lewison, który gra Bena, także dodał, że wątek ma potencjał, który czeka na rozwinięcie. Jak relacja Paxtona i Devi wpłynie na jego związek z Aneesą?

– Myślę, że nie mamy pojęcia, jak Ben sobie z tym poradzi. To tęskne spojrzenie z finału – uważam, że [Ben] mierzy się z ogromnym wewnętrznym konfliktem i uczuciami do Devi, których nie jest w stanie uciąć, ponieważ jest to też trochę niemożliwe – powiedział Lewison.

jeszcze nigdy sezon 3 ben paxton

"Jeszcze nigdy..." (Fot. Netflix)

Jeśli produkcja dostanie zamówienie na 3. sezon, z pewnością zobaczymy jak Paxton i Devi rozwijają swój związek. Darren Barnet podkreślił, że dla jego bohatera to nowe terytorium.

– Szczerze nie sądzę, że on miał jakąś [dziewczynę] wcześniej. On był bardziej graczem na tym polu. Jest także znaczny wpływ jego przyjaciół, którzy wcale [związku z Devi] nie popierają – skomentował aktor.

Jeszcze nigdy sezon 3: Team Ben czy Team Paxton?

Komu powinniśmy kibicować w tym trójkącie miłosnym? Team Paxton czy Team Ben? Maitreyi Ramakrishnan zdecydowanie popiera... Team Devi.

– Myślę, że w sytuacji Team Ben vs Team Paxton najlepszym wyborem jest Team Devi. To trójkąt miłosny. Trój, czyli trzy, aka trójkąt. Ona jest jego najlepszym punktem – podkreśliła.

jeszcze nigdy sezon 3 ben paxton

"Jeszcze nigdy..." (Fot. Netflix)

Podobne zdanie ma także Lewison, według którego każdy z obiektów uczuć Devi ma w sobie coś, czego dziewczyna potrzebuje do wewnętrznego rozwoju.

– Każdy z nich ma w sobie coś, czego Devi potrzebuje, by wewnętrznie dojrzeć, a w zamian to również pomaga im w rozwoju – dodał.

Serial jeszcze nie ma zamówienia na 3. sezon – jednak biorąc pod uwagę jego popularność, wszystko wskazuje na to, że to kwestia czasu. W międzyczasie, zachęcamy do zapoznania się z naszą recenzją 2. sezonu "Jeszcze nigdy...".

2. sezon Jeszcze nigdy... jest dostępny na Netfliksie

REKLAMA