Przeszłość miesza się z teraźniejszością w teaserach "4400" – nowej wersji kultowego serialu science fiction

"4400" (Fot. The CW)

Dezorientacja, chaos i setki pytań w głowie. To i jeszcze więcej czeka bohaterów rebootu "4400" stacji CW. Właśnie pojawiły się pierwsze teasery – zobaczcie sami!

W lutym CW ogłosiło zamówienie pełnego sezonu rebootu serialu science fiction "4400". Teraz możemy zobaczyć pierwsze teasery nowej wersji kultowej serii.

4400 – pierwsze teasery serialu science fiction

Oryginalne "4400" liczyło cztery sezony i było emitowane w latach 2004-2007. Nowa produkcja, która będzie mieć premierę 25 października w USA, przedstawi losy osób, które zaginęły na przestrzeni ostatniego stulecia, a teraz powracają na Ziemię. Bohaterowie mają niesamowite umiejętności i nie postarzeli się ani o jeden dzień. Nie pamiętają także, co się z nimi działo.

Podczas gdy rząd uprawia wyścig z czasem, by przeanalizować potencjalne zagrożenie z ich strony, 4400 niezwykłych osób musi zmierzyć się z faktem, że wrócili do świata żywych z kilkoma... ulepszeniami. Rośnie też prawdopodobieństwo, że wszyscy powrócili z konkretnego powodu.

W teaserach poznajemy trójkę bohaterów – Claudette (Jaye Ladymore, "Chicago PD"), Reverenda (Joseph David-Jones, "Arrow") i Shanice (Brittany Adebumola, "Grand Army"). Zniknęli oni w latach 1956, 1994 i 2005 – i w 2021 roku wszyscy pojawiają się z powrotem na świecie.

W obsadzie są także m.in. Amarr Wooten ("American Housewife"), Cory Jeacoma ("Power Book II: Ghost"), Derrick A. King ("Call Your Mother"), Khaliah Johnson, TL Thompson, Ireon Roach oraz Autumn Best. Twórczynią produkcji jest Ariana Jackson, znana z pracy przy "Riverdale" czy "UnReal".

4400 – premiera serialu 25 października w USA

REKLAMA