"Przeznaczenie: Saga Winx" – ruszyła produkcja 2. sezonu. Poznajcie Florę i zobaczcie nagranie zza kulis

"Przeznaczenie: Saga Winx" (Fot. Netflix)

Uczniowie szkoły w Alfei powracają. Twórcy i aktorzy ponownie spotkali się na planie, a do obsady dołączyły nowe osoby – w tym Paulina Chávez, która zagra Florę.

"Przeznaczenie: Saga Winx" zadebiutowało w styczniu tego roku. Serial powstał w oparciu o kultową włoską animację "Klub Winx" i szybko otrzymał zamówienie na 2. sezon. Na Twitterze pojawiło się nagranie z pierwszego czytania scenariusza do nowych odcinków. Do obsady dołączyła Paulina Chávez ("Ashley Garcia: Genialna i zakochana"), która wcieli się w oczekiwaną przez fanów oryginału Florę. W serialu zostanie przedstawiona jako kuzynka Terry.

Przeznaczenie: Saga Winx – start zdjęć do 2. sezonu

Jak donosi portal TVLine, zobaczymy także nowych męskich bohaterów. Éanna Hardwicke ("Normalni ludzie") dołączy do produkcji jako Sebastian, zaś Brandon Grace wcieli się w postać Greya. Showrunnerem ponownie będzie Brian Young ("Pamiętniki wampirów").

"Przeznaczenie: Saga Winx" przedstawia losy nastoletniej Bloom (Abigail Cowen), która odkrywa, że drzemią w niej pradawne siły. Bohaterka wraz z innymi wróżkami uczęszcza do Alfei – szkoły z internatem, gdzie uczą się korzystać ze swoich mocy. Na co dzień zmagają się też z wyzwaniami, jakie niosą miłość i zazdrość, oraz z potworami, które zagrażają ich życiu.

W swoich rolach powrócą m.in. Abigail Cowen (Bloom), Hannah van der Westhuysen (Stella), Precious Mustapha (Aisha), Eliot Salt (Terra), Elisha Applebaum (Musa), Sadie Soverall (Beatrix) Freddie Thorp (Riven) oraz Danny Griffin (Sky). 2. sezon serialu "Przeznaczenie: Saga Winx" ma liczyć 8 odcinków. Planowana data premiery nie jest znana.

Przeznaczenie: Saga Winx jest dostępne na Netfliksie

REKLAMA