Nadchodzi "Wiedźmin: Zmora wilka" – zobaczcie nowy teaser. Kogo usłyszymy w polskiej wersji językowej?

"Wiedźmin: Zmora wilka" (Fot. Netflix)

Zanim Geralt polował na potwory, inny wiedźmin budził okoliczny postrach. Już w sierpniu pojawi się film anime "Wiedźmin: Zmora wilka". Kogo usłyszymy? Zobaczcie teaser!

"Wiedźmin" powróci z 2. sezonem w grudniu, ale w międzyczasie poznamy losy innego wiedźmina. Film anime "Wiedźmin: Zmora wilka" pojawi się na platformie 23 sierpnia.

Wiedźmin: Zmora wilka – teaser filmu anime

Film przedstawia świat Wiedźmina z szerszej perspektywy: Przed Geraltem był jego mentor Vesemir – młody wiedźmin, który uciekł od życia w ubóstwie, by zabijać potwory dla pieniędzy. Jednak kiedy nowy, dziwny potwór zaczyna terroryzować pełne napięć politycznych królestwo, Vesemir rozpoczyna przerażającą przygodę, która zmusza go do zmierzenia się z demonami ze swojej przeszłości.

Producentem i scenarzystą filmu jest Beau de Mayo, współproducentami są Lauren Schmidt Hissrich oraz Kwang Il Han ze Studia Mir, który jest także reżyserem filmu.

W polskiej wersji dubbingowej usłyszymy Kamila Prubana (Vesemir), Ewę Prus (Tetra), Marka Karpowicza (Deglan) oraz Ewę Kanię (Lady Zerbst).

Wiedźmin: Zmora wilka - premiera filmu 23 sierpnia na Netfliksie

REKLAMA