"Clickbait" pokaże ciemne strony mediów społecznościowych. Teaser nowego miniserialu Netfliksa

"Clickbait" (Fot. Netflix)

Walka z czasem, mroczne sekrety i ciemna strona mediów społecznościowych – to i jeszcze więcej w nadchodzącym miniserialu "Clickbait". Zobaczcie pierwszą zapowiedź!

W sierpniu 2019 roku Netflix zamówił miniserial "Clickbait", mający opowiadać o tym, jak najbardziej niebezpieczne impulsy są napędzane przez social media i jak bardzo nasze prawdziwe życia różnią się od wirtualnych. Po dwóch latach pojawiły się pierwsze zapowiedzi produkcji, która zadebiutuje 25 sierpnia na platformie.

Clickbait – zobaczcie zapowiedź serialu Netfliksa

Serial przedstawi losy Nicka Brewera, kochającego męża, ojca i brata. Mężczyzna pewnego dnia znika bez śladu, by wkrótce stać się bohaterem viralowego nagrania. Pobity Nick trzyma w ręku kartkę z napisem "Napastuję kobiety. Przy 5 milionach wyświetleń umrę". Żona i siostra mężczyzny ruszają na ratunek, odkrywając ciemne strony jego życia. W głównych rolach Adrian Grenier ("Diabeł ubiera się u Prady"), Zoe Kazan ("Ruby Sparks") i Betty Gabriel ("Westworld").

"Clickbait" jest produkcją autorstwa Tony'ego Ayresa ("Glitch") i Christiana White'a ("Relikt"). Wśród reżyserów są m.in. Brad Anderson ("The Sinner") i David Heyman ("Pewnego razu w Hollywood").

Do obsady należą także Phoenix Raei ("Bezpaństwowcy"), Elizabeth Alexander ("W pułapce czasu), Abraham Lim ("The Boys"), Jessie Collins ("Revolution"), Ian Meadows ("Dead Lucky"), Steve Mouzakis ("Skazany na śmierć") oraz Daniel Henshall ("Okja").

Clickbait – premiera 25 sierpnia na Netfliksie

REKLAMA