5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Weeds" (Fot. Showtime)

"Weeds" (Fot. Showtime)

Całkiem niezła oglądalność "Trawki" po powrocie. Spadek "The Newsroom". Informacje na temat spin-offa "The Office". Spoiler dotyczący 3. serii "Hawaii Five-0". Zapraszamy!

1. Oglądalność w kablówkach w niedzielę. Nowy serial Sorkina, "The Newsroom", wystartował ze znakomitą oglądalnością, ale wygląda na to, że już tak różowo nie będzie. W drugim tygodniu emisji przyciągnął przed telewizory 1,7 mln widzów, co oznacza spadek o 19%. Wśród widzów w wieku 18-49 lat spadek wyniósł aż 30%. A jak wyglądała oglądalność w niedzielę w stacji Showtime, gdzie wróciły "Weeds" i "Episodes"? Premierę 8. sezonu "Trawki" zobaczyło 1,1 mln widzów, co nie jest złym wynikiem w porównaniu ze średnią z poprzedniej serii. Z kolei "Episodes" dołuje - 1. odcinek 2. sezonu obejrzało 486 tys. Amerykanów, o 37% mniej niż pilota w zeszłym roku. A ponieważ w Wielkiej Brytanii serial też nie ma ostatnio najlepszej oglądalności, są powody do niepokoju.

2. Terry Crews w "The Newsroom". Znany z filmu "Niezniszczalni 2" Terry Crews" zagra w "The Newsroom". Zobaczymy go po raz pierwszy w 6. odcinku z 29 lipca, a zagra ochroniarza i nieoficjalnego "trenera życia" Willa McAvoya. Pojawi się w pięciu odcinkach 1. sezonu.

3. Spin-off "The Office" - czyli "The Farm". Z biura przeniesiemy się na farmę w spin-offie "The Office". TVLine podaje sporo informacji na temat "The Farm". Główną rolę zagra Rainn Wilson, który oczywiście dalej będzie Dwightem. Jak będzie prezentował się w "The Farm", zobaczymy w jednym z odcinków 9. sezonu "The Office". Na tej podstawie NBC zorientuje się, czy zamówić serial czy nie. Na razie stacja poszukuje aktorów, którzy zagrają w "The Farm". Postaci do obsadzenia to: Fannie Schrute (siostra Dwighta), Jeb Schrute (brat Dwighta), Cameron Whitman (syn Fannie), Heinrich Manheim (wujek rodzeństwa Schrute'ów).

4. Plakat promujący "Elementary". Serial o współczesnym Sherlocku, uganiającym się za przestępcami po Nowym Jorku w towarzystwie swojej dr Watson, rusza jesienią w CBS. A jego nowy plakat prezentuje się tak:

5. Christine Lahti w "Hawaii Five-0". W 3. sezonie "Hawaii Five-0" zobaczymy zdobywczynię Oscara i nagrody Emmy, Christine Lahti. Zagra Doris McGarrett, matkę Steve'a, którą zobaczymy już w 1. odcinku nowej serii. 3. sezon "Hawaii Five-0" zacznie się zaraz po wydarzeniach z finału 2. serii.

REKLAMA