Jeff Daniels jako stróż prawa w klimatycznym zwiastunie "American Rust" – nowego serialu Showtime

"American Rust" (Fot. Showtime)

Jeff Daniels, Maura Tierney i skomplikowana moralność w małomiasteczkowych klimatach. Showtime pokazał zwiastun serialu "American Rust", który przypomina "Mare z Easttown".

Czy Jeff Daniels będzie naszą nową Mare z Easttown? Showtime zaprezentował zwiastun serialu "American Rust", który wygląda na kolejny hit stacji. Produkcja oparta na książce Philippa Meyera będzie opowieścią o amerykańskim śnie, ale w ponurym, pesymistycznym wydaniu.

American Rust – trailer serialu z Jeffem Danielsem

"American Rust" to dramat rodzinny i jednocześnie ponadczasowa historia o pragnieniu lepszej przyszłości, kiedy jest się uwięzionym w przeszłości. Historia przetrwania i transcendencji opowiedziana jest z punktu widzenia Dela Harrisa (Jeff Daniels, "The Looming Tower"), skomplikowanego i skompromitowanego szefa policji z miasteczka w Pensylwanii, które jest pełne dobrych ludzi dokonujących złych wyborów. Kiedy syn kobiety, którą kocha (Maura Tierney, "The Affair") zostaje oskarżony o morderstwo, Harris musi zdecydować, jak wiele zrobi, by go chronić.

Bohaterom dokonującym trudnych, skomplikowanych pod względem moralnym wyborów towarzyszy w zwiastunie ciężki klimat i utwór "Hand of God" Nicka Cave'a.

W obsadzie serialu znajdują się także Bill Camp ("Długa noc"), David Alvarez ("Billy Elliot the Musical"), Alex Neustaedter ("Colony"), Mark Pellegrino ("Supernatural", "Dexter"), Rob Yang ("Sukcesja") i Julia Mayorga. Twórcą i showrunnerem "American Rust" jest Dan Futterman ("Capote", "The Looming Tower").

Premiera American Rust 12 września w USA

REKLAMA