Będą niespodzianki w 6. sezonie "Lucyfera". Tom Ellis i twórcy zdradzają, czego możemy się spodziewać

"Lucyfer" (Fot. Netflix)

Ogłoszono premierę  6. sezonu "Lucyfera" – a obsada i twórcy nie mają zamiaru osiadać na laurach, dzieląc się informacjami na temat finałowych odcinków.

"Lucyfer" powróci z finałowym sezonem szybciej, niż przypuszczaliśmy. Jak ogłoszono wczoraj, 6. sezon pojawi się na Netfliksie w całości już 10 września. To nie koniec informacji z panelu "Lucyfera" na Comic-Con@Home. Tom Ellis zdradził, że 6. sezon będzie pełen niespodzianek.

Lucyfer sezon 6: Nowe wyzwania dla diabła

Aktor odniósł się do nowej odpowiedzialności swojego bohatera. Jak wiadomo, Lucyfer przejął obowiązki ojca, zostając nowym Bogiem. Czy to oznacza koniec tropienia złoczyńców?

– To teraz część jego DNA. I ma parę zagadek do rozwiązania w 6. sezonie, szczerze mówiąc. [Stanie się Bogiem] to klasyczne "uważaj, czego sobie życzysz". On przekonywał sam siebie co do wielu rzeczy w 5. sezonie, ale kiedy coś, o czym się myśli, naprawdę się dzieje, często okazuje się to być zupełnie inne [od wyobrażeń]. To rodzaj zagadki, z którą Lucyfer będzie musiał się zmierzyć w 6. sezonie – powiedział Ellis.

Showrunnerzy serialu, także odnieśli się do nowej roli Lucyfera. "Lucyfer jest zawsze jeden krok do przodu i dwa, trzy do tyłu" – powiedziała Ildy Modrovich.

– Wiele z historii Lucyfera w 5. sezonie było o dojrzewaniu i dorastaniu, a z punktu Toma, istnieje sporo do zbadania, w momencie gdy wydaje się, że doszedłeś tam, gdzie chciałeś i stałeś się osobą, którą próbowałeś się stać. I są to naprawdę interesujące rzeczy do odkrycia – dodał Joe Henderson.

Lucyfer sezon 6: W serialu pojawi się Adam?

Showrunnerzy zdradzili, że w 6. sezonie pojawi się nowa postać. Nie wiadomo, kim będzie, ale według portalu Screen Rant możliwe jest, że będzie to... Adam. Tak, ten Adam od Ewy.

– Mamy bohatera, którego nie widzieliśmy wcześniej w serialu, był wspominany, ale nigdy się nie pojawił – powiedział Henderson.

Lucyfer sezon 6

"Lucyfer" (Fot. Netflix)

Możemy spodziewać się także powrotu znajomej twarzy.

– Mamy kolejną znajomą twarz, która pojawiła się w pewnym momencie w ulubionym odcinku – powiedziała Modrovich, a Henderson dodał, że to "ulubiona gwiazda gościnna".

W ciągu najbliższych tygodni możemy spodziewać się wysypu kolejnych spoilerów. Tom Ellis wrzucił pierwsze zdjęcie z nowych odcinków, prezentujące diabła w bardzo stylowym wydaniu.

Lucyfer sezon 6 – premiera 10 września na Netflix

REKLAMA