6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"90210" (Fot. CW)

"90210" (Fot. CW)

Powrót do "90210". Plakat "Once Upon a Time" na Comic-Con. Clark Duke (prawdopodobnie) w "The Office". A poza tym "Shameless", "Hell on Wheels", "Homeland".

1. Trevor Donovan powróci do "90210". W 5. sezonie "90210" na pewno zobaczymy Trevora Donovana w roli Teddy'ego. Aktor pojawi się w dwóch pierwszych odcinkach nowej serii, ale na tym prawdopodobnie się nie skończy. "90210" powraca na antenę CW 8 października.

2. Clark Duke w stałej obsadzie "The Office"? Znany m.in. z "Kick-Ass" Clark Duke może dołączyć do stałej obsady 9. sezonu "The Office". Negocjacje trwają i na razie wiele o tej roli nie wiadomo, poza tym że postać Duke'a pracowałaby w Dunder Mifflin. "The Office" potrzebuje zmian: odeszła Mindy Kaling, B.J. Novak nie wróci do stałej obsady, Rainn Wilson być może przejdzie do spin-offa. Jeśli serial ma dalej trwać, nowe twarze są niezbędne.

3. Pepe Rapazote w 3. sezonie "Shameless". Spoiler TV donosi, że w 3. sezonie "Shameless" zobaczymy Pepe Rapazote w roli Nando. Pojawi się on na pewno w odcinkach 1, 10 i 11. Więcej szczegółów niestety na razie nie ma.

4. Plakat "Once Upon a Time" na Comic-Con. Stacja ABC zaprezentowała plakat, który będzie promował na Comic-Conie 2. sezon "Once Upon a Time". Panel serialu zaplanowany jest na 14 lipca, a nowe odcinki zobaczymy jesienią.

5. Tytuły nowych odcinków "Hell on Wheels". 12 sierpnia powraca z 2. sezonem "Hell on Wheels" - i już wiadomo, jakie tytuły będą nosić pierwsze odcinki. "Viva La Mexico" (2x01), "Durant, Nebraska" (2x02) i "Slaughterhouse" (2x03).

6. Claire Danes spodziewa się pierwszego dziecka. Gwiazda "Homeland", Claire Danes, jest w ciąży. 33-letnia aktorka i jej mąż Hugh Dancy spodziewają się swojego pierwszego dziecka. Ciąża Danes nie będzie mieć żadnego wpływu na 2. sezon "Homeland", którego premiera zaplanowana jest na 30 września.

REKLAMA