B.J. Novak z "The Office" stworzył komediową antologię. Ben Platt, sekstaśma i jeszcze więcej w "The Premise"

"The Premise" (Fot. Hulu)

Sekstaśma, obsesja na punkcie komentarzy w internecie i szansa na odkupienie szkolnego prześladowcy. To i jeszcze więcej czeka w komediowej antologii od BJ. Novaka.

B.J. Novak jest znany z kultowego już "The Office". Aktor ma także doświadczenie jako producent filmowy, a teraz będziemy mogli zobaczyć efekt jego współpracy ze stacją FX i Hulu. Komediowa antologia "The Premise" będzie mieć premierę na Hulu 16 września. Premierowo wyemitowane zostaną dwa z pięciu odcinków.

"The Premise" ma być zbiorem historii, wykorzystujących komediową formułę do zaangażowania widzów w największe problemy naszej bezprecedensowej współczesnej ery. Serial będzie łączyć komedię z dramatycznymi występami, tworząc nowy ton na nowe czasy – czytamy w oficjalnym opisie. Każdy z pięciu odcinków ma być zupełnie inną historią, z inną obsadą.

The Premise – opisy odcinków serialu B.J. Novaka

"Social Justice Sex Tape" – na sekstaśmie młodego mężczyzny znajduje się dowód na nieprawidłowe działania policji. W obsadzie m.in. Ben Platt ("Wybory Paytona Hobarta"), Ayo Edibiri ("Big Mouth"), Tracee Ellis Ross ("Czarno to widzę") i Jermaine Fowler ("Coming 2 America").

"Moment of Silance" – mężczyzna w żałobie rozpoczyna pracę w dziale PR Narodowego Lobby Broni, po tym jak jego córka zginęła w strzelaninie. W obsadzie m.in. Jon Bernthal ("Punisher"), Boyd Holbrook ("Predator"), Amy Landecker ("Transparent") i Beau Bridges ("Wspaniali bracia Baker").

bj novak the premise

"The Premise" (Fot. Hulu)

"The Ballad of Jesse Wheeler" – gwiazda pop wraca do swojego liceum, by złożyć datek na budowę biblioteki, ale zamiast tego obiecuje seks w ramach nagrody za wybitne osiągnięcia. Menadżer wokalisty i dyrektor szkoły próbują odwieść go od pomysłu, a tymczasem młoda uczennica zaczyna walkę o wygraną. W obsadzie m.in. Lucas Hedges ("Manchester by the Sea"), Kaitlyn Dever ("Niewiarygodne"), O'Shea Jackson Jr ("Niedobrani") i George Wallace ("Comedian").

the premise serial bj novak

"The Premise" (Fot. Hulu)

"The Commenter" – kobieta w szczęśliwym związku popada w obsesję na punkcie aninimowego komentatora z internetu i zaczyna podważać swoje życie w poszukiwaniu aprobaty krytyka. W obsadzie m.in. Lola Kirke ("Mozart in the Jungle) i Soko ("Tancerka").

the premise b.j. novak

"The Premise" (Fot. Hulu)

"Butt Pluge" – niegdyś biedny syn imigrantów, a teraz jeden z najbogatszych ludzi na świecie daje swojemu szkolnemu prześladowcy szansę na odkupienie. W obsadzie m.in. Daniel Dae Kim ("Zagubieni") i Eric Lange ("Narcos).

the premise b.j. novak serial

"The Premise" (Fot. Hulu)

Premiera serialu The Premise 16 września w USA

REKLAMA