Zwiastun i plakat 10. sezonu "American Horror Story". Przed nami starcie kosmitów z morderczymi syrenami

"American Horror Story" (Fot. FX)

10. sezon "American Horror Story", czyli "Double Feature", to dwa koszmary w jednym. Po serii enigmatycznych zapowiedzi pojawił się zwiastun, który to i owo wyjaśnia.

Ryan Murphy obiecywał dwie koszmarne historie w jednym i słowa, jak widać, dotrzymał. Pojawił się pierwszy zwiastun 10. sezonu "American Horror Story".

American Horror Story sezon 10 – zwiastun

Ze zwiastuna dowiadujemy się, że "Double Feature" to tak naprawdę dwa miniseriale w jednym – część pierwsza, zatytułowana "Red Tide", opowiadać będzie historię o potworach morskich, które przypominają koszmarne syreny z ostrymi zębami. Część druga, "Death Valley", wygląda jak jakiegoś rodzaju wariacja na temat "Roswell" z kosmitami w roli głównej. Czy obie historie spotkają się ze sobą?

W obsadzie "American Horror Story: Double Feature" znajdują się znani z wcześniejszych serii Sarah Paulson jako TB Karen, Evan Peters jako Austin, Finn Wittrock jako Harry Gardener, Lily Rabe jako Doris Gardener, Frances Conroy jako Belle Noir, Leslie Grossman jako Ursula, Billie Lourd jako Lark, Adina Porter jako Chief Burelson i Angelica Ross jako The Chemist. Nowe osoby w ekipie to m.in. Macaulay Caulkin, Neal McDonough i Kaia Gerber, córka Cindy Crawford.

Według Finna Wittrocka, który wcześniej zagrał w czterech sezonach "American Horror Story": Freak Show", "Hotel", "Roanoke" i "1984", 10. sezon to znaczące odejście od klimatów, do których fani są przyzwyczajeni.

– Myślę, że można tak powiedzieć. Myślę, że napięcie i ciasny, ograniczony charakter tej historii jest inny niż w innych sezonach. Mnie naprawdę interesowała próba wywarcia presji we właściwy sposób, jeśli to [co mówię] ma sens. To jest inne, jeśli chodzi o ton, niż większość poprzednich sezonów – powiedział aktor.

Premiera 10. sezonu American Horror Story 25 sierpnia w USA

REKLAMA