Morderstwo, absurd i Selena Gomez w trailerze "Only Murders in the Building" – komedii true crime od Hulu

"Only Murders in the Building" (Fot. Hulu)

Selena Gomez, Steve Martin i Martin Short będą uganiać się za mordercą po Manhattanie. Zobaczcie zwiastun "Only Murders in the Building", nowego serialu Hulu.

Pod koniec lata na Hulu zadebiutuje "Only Murders in the Building", serial miksujący pełną absurdów komedię z elementami true crime. Jeśli oglądaliście "Znudzonego na śmierć" HBO, to prawdopodobnie coś dla was.

Only Murders in the Building – pełny zwiastun

Selena Gomez, Steve Martin i Martin Short zagrają trójkę nieznajomych, których połączy obsesja na punkcie true crime. Po tym jak w ich budynku w Nowym Jorku dochodzi do tajemniczej śmierci, bohaterowie zostają wplątani w śledztwo. Tworzą więc nieformalną grupkę detektywistyczną i zaczynają prowadzić własny podcast, którego celem jest odkrycie sekretów budynku i poznanie prawdy stojącej za śmiercią sąsiada. Szybko okazuje się, że mordercą może być ktoś, kto mieszka obok.

W obsadzie serialu, który Steve Martin stworzył do spółki z Johnem Hoffmanem i showrunnerem "This Is Us" Danem Fogelmanem, znajdują się też m.in. Amy Ryan ("The Wire"), Nathan Lane ("Żona idealna"), Jane Lynch ("Glee") i Aaron Dominguez ("Two Sides"). Gościnnie pojawi się Sting – i nie, nie chodzi o tego pana z U2.

"Only Murders in the Building" na razie nie ma polskiej daty premiery.

Premiera Only Murders in the Building 31 sierpnia w USA

REKLAMA