"Brooklyn 9-9" – zobaczcie zwiastun finałowego sezonu. Łzy Jake'a, cyfrowy portret fallusa i wiele więcej

"Brooklyn 9-9" (Fot. Universal Television)

Ekipa "Brooklyn 9-9" powróci tego lata z pożegnalnym 8. sezonem. Zobaczcie, z czym zmagają się Jake i Amy jako młodzi rodzice oraz co to takiego "cyfrowy portret fallusa".

8. sezon "Brooklyn 9-9", który za oceanem będzie mieć premierę 12 sierpnia, to pożegnanie z ekipą z nowojorskiego posterunku. Spodziewajcie się łez, happy endów i dużej ilości absurdalnych żartów (oraz nowych tytułów waszych sekstaśm).

Brooklyn 9-9 sezon 8 – zwiastun finałowej serii

NBC wypuściło wypakowany atrakcjami zwiastun, w którym śmiech miesza się ze łzami: Charles (Joe Lo Truglio) widzi przyszłość, w której on i Jake (Andy Samberg) nie są już partnerami w pracy, co (oczywiście!) doprowadza Jake'a do łez. Tymczasem Jake'a i Amy (Melissa Fumero) czekają wyzwania jako młodych rodziców, Rosa (Stephanie Beatriz) poznaje uroki życia na haju, a kapitan Holt (Andre Braugher) przypadkiem wysyła zdjęcie penisa... tj. "cyfrowy portret fallusa".

W pożegnalnym sezonie "Brooklyn 9-9" nie zabraknie miłych powrotów i występów gościnnych. Wróci dawno nie widziana Gina (Chelsea Peretti), pojawi się także Kevin (Marc Evan Jackson), mąż Holta, Adrian Pimento (Jason Mantzoukas), Doug "The Pontiac Bandit" Judy (Craig Robinson) i jego siostra Trudy (Nicole Byer). Gościnnie zagra w serialu John C. McGinley ("Scrubs") w roli, która nie została ujawniona.

Oficjalny opis składającego się z 10 odcinków 8. sezonu "Brooklyn 9-9" jest bardzo enigmatyczny: "Jake i drużyna muszą starać się pogodzić swoje życie osobiste z zawodowym na przestrzeni bardzo trudnego roku".

W tym momencie nie wiadomo, kiedy finałowe odcinki zobaczymy w Polsce.

Premiera 8. sezonu Brooklyn 9-9 12 sierpnia w USA

REKLAMA