Latający Tom Ellis na nowym zdjęciu zza kulis 6. sezonu "Lucyfera". Aktor odlicza dni do premiery

"Lucyfer" (Fot. Netflix)

"Lucyfer" to serial pełen efektownych scen – nie zabraknie ich także w finałowym sezonie. Tom Ellis podzielił się fotką, na której dosłownie wznosi się do nieba. Zobaczcie sami!

"Lucyfer" powróci z finałowym sezonem już we wrześniu. Netflix wypuścił niedawno pierwsze teaserowe zdjęcia, ale promocję 6. sezonu rozpoczął wcześniej sam Tom Ellis, dzieląc się zdjęciem diabła w eleganckim wydaniu. Gwiazda serialu, podobnie jak fani, nie może doczekać się premiery nowych odcinków i odlicza już dni.

Lucyfer sezon 6 – Tom Ellis na zdjęciu zza kulis

Tom Ellis podzielił się nowym zdjęciem zza kulis 6. sezonu. Na zdjęciu widać Lucyfera, który unosi się w powietrzu i trzyma nieco przerażoną Chloe (Lauren German). Jak skomentował Ellis: "Po prostu bujam się i czekam. 44 dni, odliczanie trwa".

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Tom Ellis (@officialtomellis)

Uwagę fanów przykuł kostiumolog Joshua Coleman, który w uroczy sposób odniósł się do wiszących razem aktorów, proponując kilka podpisów pod zdjęciem, w tym "Tom Ellis jest naprawdę dobry w podrywaniu/podnoszeniu [picking up] kobiet". Zdradził również, w jaki sposób doczepiono uprząż do kostiumu aktora.

– Ciekawostka: musiałem użyć pistoletu do etykietowania, aby tymczasowo przypiąć marynarkę Toma do kamizelki, by nie otwierała się zbyt szeroko przed kamerą. Obecnie ma na sobie t-shirt, uprząż, inną koszulkę na uprzęży, fioletową koszulę z kołnierzykiem, kamizelkę i marynarkę. Kable są przypięte do uprzęży, co oznacza, że musiałem wyciąć dziury w jego koszulce, kamizelce i marynarce. Jedna z koszulek jest po prostu dla wygody, ponieważ uprząż mogłaby ocierać się i ranić gołą skórę – napisał.

Co wiadomo o nadchodzącym sezonie "Lucyfera"? Nie zabraknie wyzwań i niespodzianek, w tym także nowego bohatera.

Lucyfer sezon 6 – premiera 10 września na Netflix

REKLAMA