Canal+ i Netflix od teraz dostępne w połączonej ofercie. Jak to działa i ile będzie kosztować?

"Kruk" (Fot. Jaroslaw Sosinski/Canal+)

Netflix i Canal+ łączą w Polsce siły – dostęp do obu serwisów streamingowych będzie można kupić razem w połączonej ofercie. Jak to działa i ile zapłacicie za dwa serwisy w jednym abonamencie?

Canal+ Polska i Netflix wprowadzają wspólną ofertę. Polscy klienci będą mogli opłacać jeden abonament za dwa serwisy w jednym miejscu, co ma być nie tylko wygodniejsze, ale też przełożyć się na korzystniejsze ceny.

Canal+ i Netflix – na czym polega wspólna oferta?

Nowa oferta, w ramach której widzowie otrzymają dostęp do dwóch serwisów streamingowych, już jest możliwa do wykupienia na canalplus.com.

– Dzięki naszemu partnerstwu zaoferujemy polskim widzom Canal+ jeszcze bogatszy dostęp do ich ulubionych seriali, filmów oraz wyjątkowych tytułów dla najmłodszych z unikalnej biblioteki Netfliksa. Tym samym stworzyliśmy na polskim rynku jedyną w swoim rodzaju ofertę online z dostępem do najlepszych filmów, seriali i transmisji sportowych – mówi Maja Porczyńska, Head of Business Development and Strategic Partnerships in CEE.

Decydując się na wykupienie wspólnego abonamentu, zyskacie dostęp bez ograniczeń do całej oferty Netfliksa, a także filmów i seriali dostępnych na Canal+, wszystkich produkcji oryginalnych tej platformy oraz sportu na żywo. Dostępna do oglądania będzie m.in. PKO BP Ekstraklasa, Premier League (liga angielska), LaLiga Santander (liga hiszpańska), Ligue 1 Uber Eats (liga francuska), turnieje tenisowe WTA (m.in. mecze Igi Świątek) i NBA. Do tego będziecie mogli oglądać 10 kanałów z rodziny Canal+, w tym Canal+ 4K Ultra HD.

canal+ netflix wspólna oferta

"Stranger Things" (Fot. Netflix)

Canal+ i Netflix – ile kosztuje wspólny pakiet?

Miesięczny abonament ma kosztować 65 zł, przy czym za pierwszy miesiąc zapłacicie tylko 40 zł (z uwzględnieniem 5 zł rabatu za zgody marketingowe). Z usługi można zrezygnować w dowolnym momencie, w tym również w trakcie pierwszego miesiąca korzystania.

Jak łatwo policzyć, wspólna oferta Canal+ i Netfliksa opłaca się bardziej niż wykupowanie dostępów do obu serwisów osobno. Jeśli chodzi o Netfliksa, dostaniecie dostęp do pakietu Standard, dającego możliwość oglądania treści na dwóch urządzeniach jednocześnie. Pakiet ten kosztuje 34 zł. Z kolei miesięczny abonament Canal+ online to 45 zł (jeśli nie brać pod uwagę zniżki za pierwszy miesiąc). Płacąc 65 zł za oba serwisy, zaoszczędzicie 14 zł miesięcznie.

REKLAMA