Bez Profesora, bez planu, bez nadziei – zwiastun 5. sezonu "Domu z papieru" zapowiada wojnę o wszystko

"Dom z papieru" (Fot. Netflix)

"Dom z papieru" wraca z 5. sezonem, w którym stawki będą nawet nie wielkie, a gigantyczne. Zobaczcie zwiastun pierwszej części finałowej serii hiszpańskiego hitu Netfliksa.

3 września powróci z pierwszą częścią 5. sezonu "Dom z papieru", jeden z najpopularniejszych seriali Netfliksa. Zwiastun sugeruje, że Profesor i spółka stoczą walkę o wszystko. I na tym nie koniec – 5. sezon ma składać się z dwóch części, po pięć odcinków każda. Drugą część finałowej wojny zobaczymy 3 grudnia.

Dom z papieru sezon 5 – zwiastun nowych odcinków

100 godzin, które wydają się trwać 100 lat. W ten sposób Tokio opisuje swoje odczucia w oficjalnym zwiastunie pierwszej części 5. sezonu "Domu z papieru". Profesor zdradza, że odkryto zbiornik retencyjny, a Pułkownik Tamayo przygotowuje wojskowy szturm na Bank Hiszpanii. Dla gangu to moment, w którym nic nie jest już pewne. Zdają się być na przegranej pozycji i wygląda na to, że ich koniec jest naprawdę bliski. Czy pomimo przeciwności odzyskają siły do walki... jeszcze ten jeden raz? W końcu to oni są ruchem oporu.

W 5. sezonie "Domu z papieru" zobaczymy nasz gang zamknięty w Banku Hiszpanii od ponad 100 godzin. Udało się uratować Lizbonę, ale najmroczniejszy moment nadchodzi po utracie jednego ze swoich. Profesor został schwytany przez Sierrę i po raz pierwszy nie ma planu ucieczki. Kiedy wydaje się, że już nic więcej nie może pójść źle, na scenie pojawia się wróg, który jest znacznie potężniejszy niż ktokolwiek, z kim się spotkali: wojsko. Zbliża się koniec największego napadu w historii, a to, co zaczęło się jako rabunek, zamieni się w wojnę.

Na ekranie powrócą Úrsula Corberó (Tokio), Álvaro Morte (Profesor), Itziar Ituno (Lizbona), Miguel Herrán (Rio), Jaime Lorente (Denver), Esther Acebo (Sztokholm), Enrique Arce (Arturo), Darko Peric (Helsinki), Hovik Keuchkerian (Bogota), Luka Peros (Marsylia) oraz Pedro Alonso (Berlin) i reszta dawnej ekipy. Dołączą do nich Miguel Ángel Silvestre ("Sense 8") i Patrick Criado ("Wielka hiszpańska rodzina").

Dom z papieru sezon 5A – premiera 3 września na Netfliksie

dom z papieru sezon 5 zwiastun kiedy premiera

REKLAMA