Twórcy "Outer Banks" komentują mocny finał 2. sezonu i zdradzają, co planują dalej

"Outer Banks" (Fot. Netflix)

Za nami 2. sezon "Outer Banks" – finał był emocjonalnym rollercoasterem, a szczególnie ostatnia scena. Jak mówią twórcy – w zanadrzu jest jeszcze więcej. Uwaga na spoilery!

"Outer Banks" powróciło z wyczekiwanym 2. sezonem. Nie zabrakło prawdziwych zwrotów akcji – a największym z nich zdecydowanie można okrzyknąć fakt, że ojciec Johna B (Chase Stokes) żyje i ma się całkiem dobrze. Co więcej, wszystko wskazuje na to, że narobi niezłego zamieszania w kolejnym sezonie, jeśli ten zostanie zamówiony. Co do powiedzenia na ten temat mają twórcy serialu?

Outer Banks sezon 3: Twórcy o powrocie Big Johna

Jonas Pate i Josh Pate udzielili wywiadu dla TVLine i zdradzili, że od początku chcieli wprowadzić Big Johna (Charles Halford) z powrotem do serialu.

– Byliśmy świadomi, że mamy tę kartę. Nie wiedzieliśmy, czy na pewno nią zagramy, ale gdy pisaliśmy scenariusz mniej więcej szóstego albo siódmego odcinka, uświadomiliśmy sobie, że jest szansa by to wykorzystać – powiedział Jonas Pate.

Josh Pate dodał, że od razu poczuli podekscytowanie tym, jak mogą wykorzystać powrót Big Johna w potencjalnym 3. sezonie "Outer Banks". W ostatniej scenie 2. sezonu ojciec Johna B rozmawiał z Carlą Limbrey (Elizabeth Mitchell), która zdążyła zaleźć głównym bohaterom za skórę. Czy to oznacza, że ta dwójka znała się już wcześniej?

– To tam jest. W ciągu sezonu pojawia się kilka wzmianek o Limbrey. Ona była w pewien sposób powiązana z Big Johnem w przeszłości, dlatego zdecydowanie pójdziemy w tę stronę – skomentował Jonas Pate.

outer banks sezon 2 finał

"Outer Banks" (Fot. Netflix)

Twórcy nie ukrywali, że nie planują kończyć zabawy w poszukiwanie skarbów – a powrót Big Johna może otworzyć nowe drzwi w tym temacie.

– Aspekt poszukiwania skarbów w serialu jest czymś ważnym i integralnym. I sprowadzając go [Big Johna] z powrotem, zdaliśmy sobie sprawę, że istnieje sposób na [połączenie] różnych skarbów w część większej mitologii. Pomyśleliśmy, że powrót Big Johna będzie drogą do odkrycia niektórych z nich – wypowiedział się Josh Pate.

Netflix na razie milczy w sprawie 3. sezonu "Outer Banks". Ale biorąc pod uwagę popularność serialu, istnieje spora szansa, że twórcy będą mieli okazję zrealizować swoje plany.

2. sezon Outer Banks jest dostępny na Netfliksie

REKLAMA