Nowa Płotka w załodze! Obsada "Outer Banks" opowiada o finale 2. sezonu i zdradza, co dalej z bohaterami

"Outer Banks" (Fot. Netflix)

Finał 2. sezonu "Outer Banks" pozostawił bohaterów w trudnej sytuacji. Obsada serialu skomentowała wydarzenia – jak Płotki poradzą sobie z nową osobą w ekipie? Uwaga na spoilery!

2. sezon "Outer Banks" był prawdziwym rollercoasterem emocjonalnym . Nie zabrakło nagłych zwrotów akcji, które w finałowym odcinku doprowadziły głównych bohaterów do wyspy na Karaibach. Co dalej czeka Płotki?

Outer Banks sezon 2: Obsada o nowej postaci – Cleo

Do ich grona dołączyła nowa osoba – Cleo (Carlacia Grant). Jak się okazuje, pozostali członkowie obsady są nią zachwyceni! Aktorzy udzielili wywiadu dla Entertainment Weekly. Madison Bailey, czyli serialowa Kiara, powiedziała, jak zmieniła się sytuacja dzięki nowej osobie w ekipie.

– To będzie naprawdę fajna dynamika, ponieważ Płotki to abstrakcyjna idea sama w sobie i bardzo szeroka grupa ludzi. Płotki z Outer Banks to już ustabilizowana grupa i fajnie będzie zobaczyć, jak odnajdą się w innych miejscach – "wow, naprawdę mamy ze sobą wiele wspólnego". Teraz spotykamy Płotki na arenie międzynarodowej i to jest fajna sprawa. Międzynarodowe Płotki! – powiedziała.

outer banks sezon 2 cleo

"Outer Banks" (Fot. Netflix)

Chase Stokes, który w serialu gra głównego bohatera, Johna B, jest zdania, że nowa postać to powiew świeżości. Jak przyznaje, nie może doczekać się rozwoju relacji Cleo z pozostałymi.

– [Cleo] ma wiele atutów Płotek, o których wielu z nas mogłoby jedynie pomarzyć. Ciekawie będzie zobaczyć, jak to się potoczy. Tak naprawdę jej nie znamy, a dość szybko przyjęliśmy ją do naszej piątki, więc co wniesie do grupy? Jakie jest jej pochodzenie, o którym nic nie wiemy, jak to wpłynie na kolejny rozdział? Ona jest pełna szyku, co trochę nas odrzuca, ale uważam, że Płotki potrzebują kogoś, kto ustawi ich na miejscu i utrzyma w szeregu. Jestem pełen entuzjazmu.

Pracę z Carlacią Grant zachwalał serialowy Pope. Jonathan Daviss dobrze wspomina zwłaszcza wspólną scenę walki, do której dochodzi między bohaterami w finałowym odcinku.

– Ona wnosi prawdziwy ogień i zdecydowanie inny rodzaj "wiedzy ulicy" jako postać, która dorastała na Bahamach i przenosi się z miejsca na miejsce – to bardzo typowa Płotka. Przygotujcie się, że dowiecie się więcej o niej, jej pochodzeniu, o tym, co nią kieruje, a im więcej się o niej dowiecie, tym bardziej z nią będziecie sympatyzować. Staje się częścią Płotek, dodaje wigoru, pasuje do tego szaleństwa na zasadzie: "idę pierwsza, ale wszyscy jesteśmy w tym razem".

outer banks sezon 2 cleo

"Outer Banks" (Fot. Netflix)

Podobnego zdania jest Rudy Pankow, serialowy JJ. Jak mówi, życiowe doświadczenie Cleo czyni z niej inny rodzaj "ocaleńca" i w pewien sposób sprawi, że ona przejmie dowodzenie w grupie.

Na ten moment nie wiadomo, czy "Outer Banks" otrzyma zamówienie na 3. sezon. Jednak wypowiedzi aktorów sugerują, że to tylko kwestia czasu nim Netflix ogłosi przedłużenie produkcji.

2. sezon Outer Banks jest dostępny na Netfliksie

REKLAMA