Kiara i JJ będą kimś więcej niż przyjaciółmi? Gwiazdy "Outer Banks" o relacji bohaterów i szansach na romans

"Outer Banks" (Fot. Netflix)

Już od 1. sezonu "Outer Banks" fani zauważyli niezłą chemię pomiędzy Kiarą i JJ-em. Gwiazdy serialu dają fanom nadzieję, że doczekamy się rozwoju ich relacji.

W 2. sezonie "Outer Banks" nie zabrakło miłosnych zawirowań – zwłaszcza w gronie Płotek. Chociaż Kiara (Madison Bailey) i Pope (Jonathan Daviss) zdecydowali się pozostać przyjaciółmi, fani wywęszyli kolejny potencjalny związek. Już od 1. sezonu wielu widzów zauważyło świetną chemię pomiędzy Kiarą a JJ-em (Rudy Pankow). Co na to odtwórcy ich ról?

Outer Banks sezon 2: Szanse na związek Kiary i JJ-a

W 2. sezonie "Outer Banks" zabrakło romantycznych momentów pomiędzy tą dwójką – jednak twórcy w delikatny sposób zasugerowali, że to nie koniec rozwoju ich relacji. Gdy dziewczyna skonfrontowała się z ojcem chłopaka, wielu fanów uznało to za jasny sygnał – Kiarze zależy na JJ. W wywiadzie dla Us Weekly aktorzy odnieśli się do potencjalnego związku bohaterów.

– Myślę, że jeśli będą sceny, które ich połączą, to dlaczego nie? Ale nie sądzę, że mieli na razie wystarczającą ilość wspólnych momentów. Kiara musi odkryć także samą siebie. Jako fanka uważam, że Kiara i Sarah powinny więcej odkrywać w tym temacie. Przekręćmy scenariusz do góry nogami. Dlaczego nie? – powiedziała Madison Bailey.

Z koleżanką z planu zgodził się Rudy Pankow – aktor dodał, że jego bohater na razie nie myśli o związkach. JJ skupia się na szukaniu skarbów i problemach z ojcem.

– On może czuć się odstawiony nieco na bok, na zasadzie: "Co się tutaj dzieje?". Myślę, że w 2. sezonie JJ koncentruje się zadbaniu o bezpieczeństwo oraz swego rodzaju zadośćuczynienie. Tak, jest wiele innych rzeczy, które pochłaniają jego myśli. Uważam, że będzie czas na tę rozmowę [o JJ i Kiarze], ale jeszcze nie teraz, ponieważ jest mnóstwo innych spraw, z którymi ma do czynienia – skomentował.

Na razie nie wiadomo, czy powstaną kolejne sezony "Outer Banks". Serial jest jednak naprawdę popularny – a to sprawia, że szanse są spore.

2. sezon Outer Banks jest dostępny na Netfliksie

REKLAMA