Ile trwała przemiana Lily James w Pamelę Anderson? Charakteryzator "Pam & Tommy'ego" zdradza szczegóły

"Pam & Tommy" (Fot. Hulu)

Nikt nie wierzył, że Lily James i Sebastian Stan mogą zamienić się w Pamelę Anderson i Tommy'ego Lee. Ich przemiana zaskoczyła wszystkich – to efekt charakteryzacji, która trwała godzinami.

Twórcy miniserialu Hulu "Pam & Tommy" udowodnili po raz kolejny, że dobra charakteryzacja może całkowicie odmienić aktorów. Szczególnie uwagę przykuła Lily James ("Downton Abbey", "Wojna i pokój"), u której bez odpowiedniego makijażu trudno dopatrzyć się podobieństwa do Pameli Anderson.

Pam & Tommy: Ile zajmowała charakteryzacja Lily James?

Barry Lee Moe, szef departamentu fryzur, zdradził trochę szczegółów na temat kulis "Pam & Tommy'ego" w rozmowie z Variety. Jak się okazuje, charakteryzacja James do roli Pameli Anderson każdego dnia zajmowała tyle czasu, co stworzenie zombie albo kosmity na planach superprodukcji fantastycznych.

– Zrobienie makijażu i fryzur zajmowało od trzech do pięciu godzin każdego ranka, zanim rozpoczynaliśmy kręcić – powiedział.

I nietrudno w to uwierzyć, ponieważ na zdjęciach promocyjnych Lily James zupełnie nie przypomina siebie. Wygląda za to, jak siostra bliźniaczka Pameli Anderson. Ale nie tylko ona musiała być poddana charakteryzacji.

Także przemiana Sebastiana Stana w Tommy'ego Lee okazała się imponująca, choć on jako jedyny nie musiał nosić peruki (ale za to farbowano mu włosy). Swojego strachu przed nową rolą Stana nie ukrywał Anthony Mackie, jego kolega z serialu "Falcon i Zimowy żołnierz".

– Byłem przerażony. Zareagowałem: "Co ty robisz? Grasz Tommy'ego Lee?" A później zobaczyłem pierwsze zdjęcie, jakie on mi przesłał, i to uczy pokory, gdy widzisz swojego przyjaciela i on odnosi sukces. On wymiata. Znaczy, on naprawdę był zdolny do tej przemiany i taka rola jest marzeniem każdego aktora – powiedział.

sebastian stan lily james charakteryzacja pamela anderson tommy lee

"Pam & Tommy" (Fot. Hulu)

Barry Lee Moe zapowiada, że w serialu "Pam & Tommy" czeka nas wiele ekscytujących charakteryzacji:

– Finalnie mieliśmy 25 peruk. Każdy, od Setha Rogena po Nicka Offermana, Taylor Schilling, wszyscy noszą peruki, ponieważ charakteryzujemy ich na nowych bohaterów.

"Pam & Tommy" to komediowy miniserial Hulu, przedstawiający prawdziwą historię sekstaśmy Pameli Anderson i Tommy'ego Lee. Seth Rogen gra Randa Gauthiera, faceta, który ukradł i sprzedał sekstaśmę. W obsadzie są też m.in. Nick Offerman, Taylor Schilling i Andrew Dice Clay. Zdjęcia zakończyły się w zeszłym tygodniu. Data premiery nie została jeszcze podana, ale prawdopodobnie będzie to rok 2022.

REKLAMA