Co dalej z Betty i Archiem w 5. sezonie "Riverdale"? Twórca serialu sugeruje, że to jeszcze nie koniec

"Riverdale" (Fot. CW)

Bohaterowie "Riverdale" są dorośli, co oznacza, że para przyjaciół z dzieciństwa, która romansowała w liceum, teraz może umawiać się na szybki numerek. Ale czy taki jest plan na Archiego i Betty?

Już za tydzień z nowym odcinkiem wraca "Riverdale", co oznacza nowe wątki kosmiczno-więzienne, ale także jeszcze więcej licealnych dramatów w dorosłej już ekipie bohaterów. Fani pytają zwłaszcza o dalsze losy romansu Betty (Lili Reinhart) i Archiego (KJ Apa), który w 5. sezonie przybrał specyficzny obrót.

Riverdale sezon 5: Czy Betty i Archie będą razem?

W TVLine pojawiła się odpowiedź showrunnera serialu Roberta Aguirre-Sacasy na pytanie czytelnika o tę właśnie parę. Wcześniej Aguirre-Sacasa mówił, że Betty i Archie "walczą z tym, co dla siebie znaczą – to znaczy są przyjaciółmi z dzieciństwa, tu nie chodzi tylko o szybki numerek". Czytelnik zauważa, że niedługo po tej wypowiedzi twórcy Archie dokładnie tak określił relację z Betty i para raz jeszcze zakończyła romans. Co dalej?

– LOL. To uczciwe. Ale dodam: wątek Betty i Archiego nie jest jeszcze zakończony, a ich relacja się pogłębi, zwłaszcza kiedy dotrzemy do ostatnich odcinków – odpowiedział twórca "Riverdale".

Co się będzie działo w 11. odcinku 5. sezonu "Riverdale"? Oficjalny opis zapowiada, że Archie będzie prowadzić akcję w celu złapania skazańców, którzy uciekli z więzienia Hirama. Tabitha (Erinn Westbrook) zwróci się po pomoc do Betty, kiedy odkryje zaginięcie Jugheada (Cole Sprouse). Z kolei do życia Cheryl (Madelaine Petsch) powróci jej okropna matka, Penelope (Nathalie Boltt).

5. sezon to nie koniec "Riverdale". Serial ma już zamówienie na 6. sezon – zobaczymy go jesienią tego roku, czyli niedługo po finale 5. serii.

Riverdale sezon 5 – powrót 12 sierpnia na Netfliksie

REKLAMA