Kolejny pogrzeb w "Virgin River"? Fani są przekonani, że Paige już nie żyje

"Virgin River" (Fot. Netflix)

Co stało się z Paige w "Virgin River"? W serialu nie brakuje dramatycznych momentów, a fani są przekonani, że w przypadku tej bohaterki w 4. sezonie sprawdzi się najczarniejszy scenariusz.

W 1. sezonie "Virgin River" poznaliśmy sympatyczną Paige (Lexa Doig) – właścicielkę przyczepy z wypiekami oraz samotną matkę Christophera. Jak się okazało, kobieta uciekła przed mężem Wesem (Steve Bacic), który znęcał się nad nią psychicznie i fizycznie. W najnowszym sezonie zabrakło jej postaci – a fani podejrzewają najgorsze. Obawy widzów zebrał Cheat Sheet.

Virgin River sezon 4 – zobaczymy śmierć Paige?

Pod koniec 2. sezonu bohaterka przypadkowo zabiła byłego męża i uciekła, prosząc Preachera (Colin Lawrence), by ten zajął się Christopherem pod jej nieobecność. Choć kiełkująca relacja szefa kuchni z dzieckiem Paige spodobała się widzom, wielu z nich martwi się, że brak Paige w 3. sezonie oznacza, że kobieta już nie żyje. Jak wiadomo, brat Wesa, Vince (Ian Tracey) szukał krewnego i był równie niebezpieczny.

Pod koniec 3. sezonu widzowie mogli zobaczyć, jak Preacher zostaje odurzony i pozostawiony na śmierć w lesie. W sprawę zamieszana była rzekoma przyjaciółka Paige. Fani są zdania, że brak kontaktu ze strony matki Christophera oznacza najgorsze – Vince ją dopadł i kobieta nie żyje. Emocje podsyca fakt, że aktorka, która grała Paige w pierwszych dwóch sezonach, nie wypowiada się na temat dalszych losów swojej postaci ani nie wspomina o "Virgin River". Nie ma też żadnych informacji o jej powrocie w potencjalnym 4. sezonie serialu.

virgin river czy page żyje

"Virgin River" (Fot. Netflix)

Virgin River sezon 4 – Preacher i Paige będą razem?

Część fanów wciąż ma nadzieję. Pomiędzy Preacherem i Paige zaczęło rozwijać się uczucie, a wielu widzów marzy, by twórcy rozwinęli ten wątek. W komentarzach pod zdjęciami Colina Lawrence'a na Instagramie można znaleźć takie komentarze:

– Kocham, kocham, kocham to, ale muszę wiedzieć, czy Paige wróci!!!

Inna osoba wyraziła nadzieję, że zobaczymy całą trójkę jako szczęśliwą rodzinę:

– Chcę Preachera i Paige, i Christophera razem!

Czy wątek Paige doczeka się szczęśliwego zakończenia? Tego dopiero się dowiemy. Netflix wciąż milczy na temat tego, czy serial został przedłużony o kolejny sezon. Według nieoficjalnych informacji, zdjęcia do 4. sezonu "Virgin River" miały rozpocząć się pod koniec lipca.

Virgin River jest dostępne w serwisie Netflix

REKLAMA