8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Daty powrotów "Boardwalk Empire" i "Treme". Szczegóły roli Benedicta Cumberbatcha w "Simpsonach". Szalony plakat na 2. sezon "Bossa". A poza tym "Once Upon a Time", "Pamiętniki wampirów", "Parenthood".

1. Kiedy wracają jesienne seriale HBO? Stacja HBO ogłosiła, że 16 września powróci z 3. sezonem "Boardwalk Empire", z kolei 23 września możemy spodziewać się premiery 3. sezonu "Treme".

2. Kogo zagra Sherlock w "Simpsonach"? TVLine już zna szczegóły roli Benedicta Cumberbatcha w "The Simpsons". Serialowy Sherlock pojawi się w odcinku "Love Is A Many-Splintered Thing" w podwójnej roli: brytyjskiego premiera i innej postaci, podobnej do węża.

3. Jorge Garcia pojawi się w "Once Upon a Time"? Producenci "Once Upon a Time", którzy kiedyś byli częścią ekipy "Lost", zdradzili w TV Guide, że bardzo chcą, aby w serialu zagrał Jorge Garcia. Na razie nie wiadomo, czy faktycznie tak się stanie, ale na pewno nie jest to marzenie nie do zrealizowania.

4. Szalony Tom Kane na plakacie 2. sezonu "Bossa". 17 sierpnia powróci "Boss" i wygląda na to, że główny bohater będzie jeszcze większym okrutnikiem niż dotychczas. Taki przynajmniej jest prosty wniosek z plakatu promującego 2. sezon, na którym jego rodzina i współpracownicy wiszą w rzeźni, jak kawałki mięsa. Są na tym plakacie też nowe osoby z obsady serialu - Sanaa Lathan i Jonathan Groff.

5. Tytuł premiery 4. serii "Parenthood". Wiadomo już, że 1. odcinek 4. sezonu "Parenthood" będzie nosił tytuł "Family Portrait".

6. Shannyn Sossamon w serialu "Mistresses". Znana m.in. z "How To Make It in America" Shannyn Sossamon dołączyła do obsady amerykańskiej wersji "Mistresses". Serial, który zadebiutuje w nowym sezonie w ABC, jest remake'iem brytyjskiej produkcji. Opowiada o skandalizującym życiu uczuciowym czterech kobiet.

7. Aktor z "Parks & Rec" oficjalnie popiera Obamę. Znany z "Parks and Recreation" Aziz Ansari nie kryje się ze swoimi sympatiami politycznymi. Aktor jest twarzą akcji, która ma na celu namawianie wyborców Partii Demokratycznej do rejestrowania się na wybory.

8. Elijah powróci w "Pamiętnikach wampirów". Kiedy Daniel Gillies dostał stałą rolę w "Saving Hope", fani obawiali się, że oznacza to mniej Elijah w "Pamiętnikach wampirów". Zap2It donosi (za Twitterem Stevena McQueena), że Gillies wziął udział w sesji promującej 4. sezon "Pamiętników". Wniosek z tego taki, że na pewno go zobaczymy w nowej serii.

REKLAMA