Koniec "Stranger Things" już blisko? Serialowy Steve jest pewny, że czeka nas satysfakcjonujące zakończenie

"Stranger Things" (Fot. Netflix)

4. sezon "Stranger Things" został zapowiedziany na rok 2022. Tymczasem zarówno aktorzy, jak i producenci, sugerują, że serial zbliża się już do końca.

Choć na 4. sezon "Stranger Things" przyjdzie nam jeszcze poczekać i pojawiają się plotki o możliwym sezonie 5, a także ewentualnych spin-offach serii – twórcy nie pozostawiają złudzeń. Z tą konkretną historią przyjdzie się nam wkrótce pożegnać.

Stranger Things – trwają prace nad finałem serialu

Przekonany jest o tym Joe Keery, wcielający się w Steve'a Harringtona. ComicBook przytacza wywiad, przeprowadzony przy okazji promocji filmu "Free Guy", w którym aktor mówi o trwających pracach nad finałem "Stranger Things":

– Wiesz, naprawdę nie mogę niczego powiedzieć, ale też nie wiem do końca, jak ma wyglądać etap końcowy. Dostałem małe skrawki, ale ja i bracia [Dufferowie] rozmawialiśmy konkretnie o pomysłach, jakie fajnie byłoby wprowadzić dla [mojej] postaci. Więc, gdy przyjdzie wszystko zakończyć, wierzę w tych dwóch gości i także w Shawna [Levy], że zrobią to dobrze.

stranger things zakończenie finał

"Stranger Things" (Fot. Netflix)

Producent Shawn Levy w wywiadzie dla Collider również przyznał, że koniec "Stranger Things" jest bliski. Razem z braćmi Dufferami pracują nad zakończeniem serii. Uspokoił także fanów, że wszystko jest przemyślane:

– Mam zakończenie w zasięgu wzroku. Bracia też mają zakończenie w zasięgu wzroku. Istnieje też plan, który zostanie ujawniony – nie tak prędko jak informacja o tym, kiedy wyjdzie 4. sezon, ale całkiem niedługo. Tyle mogę powiedzieć. Nie, nikt tego nie wymyśla na bieżąco i jest plan na zakończenie – powiedział.

5. sezon "Stranger Things" najprawdopodobniej będzie ostatnim, ale nie znaczy to, że pożegnamy w nim świat serialu. W planach jest spin-off, a niektórzy z fanów sugerują, że jego bohaterami powinni być Steve i Dustin (Gaten Matarazzo).

4. sezon Stranger Things w 2022 roku na Netfliksie

REKLAMA