Koniec zdjęć do 2. sezonu "Słodkich Magnolii". Co wiemy o nowych odcinkach i kiedy planowana jest premiera?

"Słodkie Magnolie" (Fot. Netflix)

Jesteście ciekawi, co u przyjaciółek z Serenity? Na planie 2. sezonu "Słodkich Magnolii" padł ostatni klaps – czego możemy spodziewać się po nowych odcinkach?

"Słodkie Magnolie" zadebiutowały na Netfliksie w maju zeszłego roku. Serial przedstawia losy Maddie Townsend (JoAnna Garcia Swisher) i jej przyjaciółek, mieszkających w małym miasteczku w Karolinie Południowej. Prace nad serialem zostały utrudnione przez pandemię, ale jak donosi What's on Netflix – zdjęcia dobiegły końca.

Słodkie Magnolie sezon 2: Koniec prac na planie 

JoAnna Garcia Swisher dodała na swoim profilu na Instagramie wideo z ostatniego dnia na planie. Gwiazda nie ukrywała, że będzie tęsknić za całą ekipą pracującą przy serialu.

– Ostatni dzień na krześle z moją siostrą [makijażystką] Stevie Symonette-Martin, bo właśnie kończymy zdjęcia do 2. sezonu "Słodkich Magnolii". To słodko-gorzkie uczucie, ponieważ będę bardzo za wszystkimi tęsknić. Ale jestem dumna i podekscytowana tym, że zobaczycie, co dzieje się w Serenity, i nie mogę się doczekać, aż ta drużyna marzeń złożona z obsady i ekipy (mam nadzieję!) zobaczy się ponownie jak najszybciej, by kontynuować tę przygodę – napisała.

Słodkie Magnolie: Co wiemy o  2. sezonie serialu

1. sezon "Słodkich Magnolii" zakończył się paroma cliffhangerami. Po szkolnym balu doszło do bójki i wypadku samochodowego, jednak nie wiadomo, kto dokładnie przebywał w samochodzie podczas wypadku. Maddie stanie przed trudnym wyborem – rodzącym się uczuciem do Cala (Justin Bruening) a sugestiami jej byłego męża, by do siebie wrócili, ze względu na dobro dzieci.

słodkie magnolie koniec zdjęć sezon 2

"Słodkie Magnolie" (Fot. Netflix)

Helen (Heather Headley) rozstała się z partnerem, jednak nadal pragnie mieć dziecko, zaś Dana (Brooke Elliot) będzie starać się utrzymać swój biznes. Dodatkową przeszkodą będzie fakt, że chłopak zatrudniony w kuchni, prawdopodobnie jest jej synem, którego oddała niedługo po narodzinach.

Twórczyni serialu Sheryl J. Anderson ma naprawdę ambitne plany – jak powiedziała, potrafi wyobrazić sobie wiele sezonów serialu. Jak wiadomo, seria książek która stanowi materiał źródłowy, liczy aż 11 powieści. Netflix wcześniej ogłosił, że premiera 2. sezonu "Słodkich Magnolii" planowana jest na 2022 rok.

Słodkie Magnolie – 2. sezon w 2022 roku na Netflix

REKLAMA