Niespodzianka dla fanów "Grace i Frankie"! Na Netfliksie właśnie wylądowały cztery pierwsze odcinki 7. sezonu

"Grace i Frankie" (Fot. Netflix)

Zdjęcia do finałowego sezonu "Grace i Frankie" jeszcze trwają, ale pierwszą część możecie już obejrzeć. Netflix wypuścił bez zapowiedzi cztery pierwsze odcinki 7. serii.

Jeśli uwielbiacie "Grace i Frankie", to piątek, trzynastego od tej pory będzie waszym ulubionym dniem. Netflix zrobił dziś fanom niespodziankę i wypuścił część 7. sezonu. 6. sezon serialu oglądaliśmy 19 miesięcy temu.

Grace i Frankie – część 7. sezonu już dostępna

Odtwórczynie głównych ról w "Grace i Frankie", Jane Fonda i Lily Tomlin, ogłosiły dobrą wiadomość w mediach społecznościowych, przy okazji przypominając fanom, jak fantastyczną mają chemię. Aktorki zdradziły, że zdjęcia do 7. i zarazem finałowego sezonu wciąż trwają, ale dostępne są już na Netfliksie cztery pierwsze odcinki. Jak powiedziała Fonda, dużo odcinków jeszcze przed nami, to tylko taka mała niespodzianka. "Miałyśmy wybór między tym a kartami upominkowymi Del Taco" – oznajmiła Tomlin, dodając, że ona oczywiście głosowała za kartami Del Taco.

Finałowy sezon "Grace i Frankie" ma liczyć aż 16 odcinków – najwięcej ze wszystkich. Z kolei całość zamknie się w 94 odcinkach. Tym samym komedia o dwóch starszych paniach, które zamieszkują razem, po tym jak ich mężowie (w tych rolach Sam Waterston i Martin Sheen) zakochują się w sobie nawzajem i je zostawiają, będzie najdłuższym serialem w historii Netfliksa.

Premiera finałowych 12 odcinków "Grace i Frankie" planowana jest na 2022 rok.

Serial Grace i Frankie jest dostępny na Netfliksie

REKLAMA