Jakie seriale zobaczymy w najbliższym tygodniu? "Pani dziekan", "Dziewięcioro nieznajomych" i inne premiery

"Dziewięcioro nieznajomych" (Fot. Hulu)

W tym tygodniu Nicole Kidman zacznie leczyć nasze dusze w serialu "Dziewięcioro nieznajomych", zaś Sandra Oh przemieni się w "Panią dziekan". Na jakie jeszcze premiery warto zwrócić uwagę?

Ten tydzień rozpocznie się od ekspansji "Szpitala New Amsterdam", który pojawi się w Polsce także w tradycyjnej telewizji. Co oprócz tego? "Dziewięcioro nieznajomych" na Amazonie, "Pani dziekan" na Netfliksie, "Paris Police 1900" na Canal+, a także 2. sezon "Truth Be Told" – z Kate Hudson w jednej z głównych ról – na Apple TV+.

Szpital New Amsterdam – 16 sierpnia na FOX

"Szpital New Amsterdam" będzie dostępny w nowym miejscu. Medyczny hit będziecie mogli oglądać od jutra na FOX Polska – premiera pierwszego odcinka o godz. 18:20. Serial opowiada o losach tytułowego szpitala – "jedynego miejsca na świecie, gdzie jednocześnie mogą być leczeni pacjenci z wirusem Ebola, więźniowie z Rikers i prezydent USA pod jednym dachem". Jego szef, dr Max Goodwin (Ryan Eggold) walczy, żeby biurokracja nie miała wpływu na pacjentów, oraz planuje przywrócić starzejący się i cierpiący na braki kadrowe szpital do dawnej świetności.

Dziewięcioro nieznajomych (nowość Hulu) – 20 sierpnia na Prime Video

"Dziewięcioro nieznajomych" to nowa produkcja ekipy "Wielkich kłamstewek" na podstawie książki Liane Moriarty. Rzecz się dzieje w ośrodku zdrowia i odnowy biologicznej, który obiecuje transformację dziewiątce zestresowanych osób, szukających lepszego sposobu na życie. Pieczę nad nimi sprawuje dyrektorka ośrodka, Masha (Nicole Kidman), która ma pomóc ożywić ich zmęczone umysły i ciała. Dziewiątka nieznajomych kompletnie nie wie, co ich czeka. W obsadzie są także m.in. Melissa McCarthy, Samara Weaving, Luke Evans, Manny Jacinto, Bobby Cannavale, Regina Hall i Michael Shannon.

Pani dziekan (nowość) – 20 sierpnia na Netflix

"Pani dziekan" to komediodramat autorstwa Amandy Peet ("Bliskość"), który opowiadać będzie o nowej szefowej katedry angielskiego na fikcyjnym uniwersytecie Pembroke. Profesor Ji-Yoon Kim (w tej roli Sandra Oh) czekają wyzwania jako pierwszą kobietę na tym stanowisku i jednocześnie jedną z niewielu osób z kadry uniwersyteckiej, które nie są białe. W obsadzie są także m.in. Holland Taylor i Jay Duplass, a w ekipie producentów – duet showrunnerów "Gry o tron".

Paris Police 1900 (nowość) – 20 sierpnia na Canal+ Premium

"Paris Police 1900" to francuski serial kryminalny, który wiarygodnie i bez upiększeń pokazuje pracę policji w czasach belle epoque. Oto brzydkie, brudne miasto rozdarte konfliktami – prefektura, w której ważniejsza jest walka o pozycję niż dążenie do sprawiedliwości. W samym środku tego bagna młody detektyw Antoin Jouin (Jeremie Laheurte) ma wyjaśnić sprawę wyłowionych z Sekwany zwłok. Dość szybko okazuje się, że temat, który wielu innych by zlekceważyło, może zachwiać fundamentami całego kraju. Twórcą jest Fabien Nury ("Śmierć Stalina").

Pozostałe premiery seriali w tym tygodniu

· Heels (nowość Starz) – premiera 15 sierpnia w USA, zwiastun tutaj

· Awkwafina Is Nora From Queens (sezon 2) – premiera 18 sierpnia w USA

· Truth Be Told (sezon 2) – premiera 20 sierpnia na Apple TV+, zwiastun tutaj

· Będzie dobrze (nowość) – premiera 20 sierpnia na Netflix

REKLAMA