"Arrow": Nowe klipy promujące serial stacji CW

Nowy serial stacji CW o superbohaterze Zielonej Strzale promuje się na Comic-Conie. I wygląda na to, że może on być jednym z hitów jesieni. Zobaczcie sneak peek i wideo zza kulis.

10 października startuje "Arrow" serial o Zielonej Strzale, oparty na komiksie. Autorami scenariusza są Greg Berlanti, Marc Guggenheim i Andrew Kreisberg. Głównym bohaterem jest Oliver Queen vel Zielona Strzała (Stephen Amell), miliarder, który wyjeżdża do Chin na kilka lat, by powrócić jako zupełnie nowy człowiek.

Oprócz Amella w serialu grają: Katie Cassidy ("Gossip Girl," "Melrose Place") jako była dziewczyna Olivera, Colin Donnell ("Pan Am") jako jego brat Tommy, Willa Holland ("The O.C.") jako jego siostra Thea i David Ramsey ("Blue Bloods") jako bodyguard Olivera, John Diggle. Z kolei Susanna Thompson i Paul Blackthorne zagrają rodziców superbohatera.

Fani na Comic-Conie mieli już okazję zobaczyć pilota "Arrow" i generalnie podobało im się. Większość była zachwycona, niektórzy znajdują drobne niedociągnięcia, ogólnie jednak jest OK. My tymczasem możemy obejrzeć sneak peek z pilota.

Stacja CW zaprezentowała też klip zza kulis, w którym możemy zobaczyć, jak powstaje utrzymana w stylu wielkich filmowych widowisk muzyka. Kompozytorem jest Blake Neely, a orkiestra też robi wrażenie.

http://youtu.be/W5Cl65ySRSQ

REKLAMA