"Sceny z życia małżeńskiego" – trailer i data premiery. Jessica Chastain i Oscar Isaac jako para w kryzysie

"Sceny z życia małżeńskiego" (Fot. HBO)

Bergmanowski rozpad małżeństwa w nowym wydaniu i z rewelacyjną obsadą. We wrześniu na HBO zadebiutuje miniserial "Sceny z życia małżeńskiego" – zobaczcie pełny zwiastun.

Netflix ma swoją "Historię małżeńską", a HBO sięga po prawdziwy klasyk. Limitowana produkcja "Sceny z życia małżeńskiego" to nowa wersja opowieści znanej ze szwedzkiej miniserii Ingmara Bergmana z 1973 roku, zamienionej później w film pod samym tytułem. Polska premiera planowana jest na 13 września.

Sceny z życia małżeńskiego – zwiastun serialu HBO

W składającym się z pięciu odcinków sezonie "Sceny z życia małżeńskiego" na nowo przedstawią klasyczną historię miłości, nienawiści, pożądania, monogamii, małżeństwa i rozwodu, tym razem jednak z perspektywy współczesnej amerykańskiej pary. W rolach głównych wystąpią Jessica Chastain ("Wróg numer jeden") jako Mira, kobieta zajmująca kierownicze stanowisko w firmie z branży technologicznej, która czuje się niespełniona , i Oscar Isaac ("Kto się odważy") jako jej mąż Jonathan, profesor, który postanawia do rozpadu małżeństwa nie dopuścić.

W obsadzie serialu są także Corey Stoll ("House of Cards"), Sunita Mani ("GLOW") i Nicole Beharie ("Sleepy Hollow"). Twórcą, scenarzystą i reżyserem nowych "Scen z życia małżeńskiego" jest izraelski filmowiec Hagai Levi, autor oryginalnej "Terapii", a także współtwórca "Naszych chłopców" i amerykańskiego serialu "The Affair".

Sceny z życia małżeńskiego – premiera 13 września na HBO

REKLAMA