Caitriona Balfe pokazała na Instagramie swoje pierwsze dziecko. To duża niespodzianka dla fanów "Outlandera"

"Outlander" (Fot. Starz)

Fani "Outlandera" czekają na kontynuację losów Claire i Jamiego, a Caitriona Balfe podzieliła się niespodziewaną wiadomością na Instagramie. Gwiazda właśnie powitała na świecie syna!

"Outlander" powróci z 6. sezonem dopiero w przyszłym roku. W tym czasie gwiazdy chętnie dzielą się anegdotami z planu. Ostatnio Sam Heughan opowiedział o tym, jak on i reszta obsady zostali pokonani przez pięć butelek whisky i pracowali pod wpływem alkoholu. Prawdziwym zaskoczeniem okazała się jednak wiadomość, którą z fanami podzieliła się Caitriona Balfe.

Outlander: Caitriona Balfe urodziła dziecko

41-letnia gwiazda "Outlandera" zaskoczyła fanów, dodając na swój profil na Instagramie wpis, w którym podzieliła się wiadomością, że właśnie została matką. Informacja wywołała prawdziwe poruszenie, ponieważ Caitriona Balfe, która w 2019 roku wyszła za mąż za producenta muzycznego Tony'ego McGilla, nie mówiła wcześniej, że spodziewa się dziecka. Aktorka wrzuciła zdjęcie rączki swojego nowo narodzonego syna wraz z pełnym emocji opisem:

– Przez jakiś czas byłam nieobecna w social mediach, ponieważ wzięłam trochę wolnego, by cieszyć się przygotowaniami do powitania tego małego człowieka. Jesteśmy wdzięczni, za tę cudowną małą duszyczkę, za to, że on wybrał nas na swoich rodziców. Już go podziwiam i nie mogę powstrzymać się od gapienia się oraz zastanawiania nad wszystkimi możliwościami co do tego, kim zostanie, dokąd pójdzie i co zrobi podczas wielkiej przygody swojego życia – czytamy. 

Aktorka podkreśliła, że jest wdzięczna za to, że jej syn urodził się w bezpiecznym miejscu. Gwiazda wykorzystała okazję by pomóc dzieciom, które nie miały tyle szczęścia, i oznaczyła na zdjęciu organizacje charytatywne m.in. UNICEF, zachęcając fanów do wpłacania datków.

– Tu, na zachodzie, mamy tak dużo, jesteśmy prawdziwymi szczęściarzami. Gdybyście więc chcieli do mnie dołączyć i wsparli którąś z tych cudownych organizacji, potrzebujących życzliwej dłoni, by być w stanie pomóc odzyskać nadzieję oraz godność tym zapomnianym – możemy podarować spokój i bezpieczeństwo większej liczbie dzieci – napisała.

Jak wiadomo, 6. sezon "Outlandera" ma liczyć osiem zamiast planowanych 12 odcinków. Produkcja została przedłużona także o kolejny sezon, który ma mieć aż 16 odcinków. Sezon 6 będzie opierać się na książce "Tchnienie śniegu i popiołu" Diany Gabaldon, a sezon 7 na kolejnym tomie – "Kość z kości".

Outlander sezon 6 – premiera w 2022 roku

REKLAMA