"Yellowjackets" – zwiastun serialu w świetnej obsadzie. Jesienny dramat psychologiczny z wątkami grozy

"Yellowjackets" (Fot. Showtime)

W listopadzie Showtime pokaże serial "Yellowjackets". To psychologiczna opowieść grozy o młodych dziewczynach z drużyny piłkarskiej, które przeżyły katastrofę lotniczą. Zobaczcie zwiastun.

W listopadzie na Showtime zadebiutuje "Yellowjackets" – składająca się z 10 odcinków opowieść o katastrofie samolotu, ale też o cenie przetrwania i traumie, która wraca po latach.

Yellowjackets – pełny zwiastun serialu Showtime

W "Yellowjackets" zobaczymy historię dziewczyn z drużyny piłkarskiej. Młode sportsmenki miały przed sobą świetlaną przyszłość, aż do momentu katastrofy samolotu w północnej dziczy. Część z nich zginęła, a te, które przeżyły, musiały przetrwać za wszelką cenę. "Yellowjackets" ma być historią przemiany – od dobrze prosperującej drużyny piłkarskiej do dzikich klanów.

Równocześnie będziemy oglądać dorosłe bohaterki, które 25 lat później nadal próbują poskładać swoje życie. Odkrywają, że przeszłości nie da się tak po prostu zostawić za sobą i dramatyczne wydarzenia jeszcze się nie skończyły.

Główne role grają Melanie Lynskey ("Dwóch i pół", "Mrs. America"), Juliette Lewis ("Camping"), Christina Ricci ("Pan Am") i Tawny Cypress ("Unforgettable"). W obsadzie "Yellowjackets" są także Ella Purnell ("Sweetbitter"), Sammi Hanratty ("Shameless"), Sophie Thatcher ("Prospect"), Sophie Nélisse ("The Book Thief"), Steven Krueger ("The Originals") i Jasmin Savoy Brown ("Pozostawieni").

Twórcami serialu są Ashley Lyle i Bart Nickerson ("Narcos"), którzy prowadzą produkcję razem z Jonathanem Lisco ("Halt and Catch Fire"). Pilotowy odcinek "Yellowjackets" wyreżyserowała Karyn Kusama ("Niszczycielka"). Serial na razie nie ma polskiej daty premiery.

Yellowjackets – premiera 14 listopada w USA

REKLAMA