Wielki powrót Josie and the Pussycats do "Riverdale"! Co nas czeka? Zobaczcie zdjęcia z 15. odcinka 5. sezonu

Josie and the Pussycats po dłuższej przerwie znów zagrają w "Riverdale"! Odcinek, w którym się pojawią, zapowiada także gościa specjalnego, a twórcy podzielili się kilkoma zdjęciami.

"Riverdale" powróciło po przerwie w emisji z nowymi odcinkami. Twórca serialu Roberto Aguirre-Sacasa zaspoilerował ostatnio, że na muzycznej scenie Riverdale ponownie zobaczymy Josie and the Pussycats. Teraz zostały ujawnione szczegóły odcinka – jak się okazuje, to nie jest jedyny powrót!

Riverdale sezon 5, odcinek 15 – zobaczcie zdjęcia

Oryginalny skład zespołu nie był widziany w całości od 2. sezonu. Teraz dziewczyny ponownie zagrają razem. Josie (Ashleigh Murray) niespodziewanie pojawi się w Riverdale po tym, jak zniknęła w połowie swojej światowej trasy koncertowej. Jaki był powód jej zniknięcia? Tego dowiemy się, gdy dziewczyna ponownie spotka się z przyjaciółkami z zespołu – Melody (Asha Bromfield) i Valerie (Hayley Law).

riverdale pussycats

"Riverdale" (Fot. The CW)

Zobaczymy także znaną z "Katy Keene" Camille Hyde, która wystąpi gościnnie jako Alexandra Cabot. Veronica (Camilla Mendes) będzie chciała przygotować dla tej bohaterki specjalną niespodziankę. Po chwilowej nieobecności powróci także Toni (Vanessa Morgan), która pomoże Tabicie (Erinn Westbrook) i Veronice zawrzeć umowę.

Zdjęcia z 15 odcinka sugerują, że Jughead (Cole Sprouse) również powróci do Riverdale, zobaczymy także wspólny muzyczny numer Alexandry, Toni i Tabithy. Więcej zdjęć znajdziecie na portalu Comic Book.

Serial ma już zamówienie na 6. sezon – zobaczymy go jesienią tego roku.

Kolejne odcinki Riverdale w czwartki na Netflix

riverdale powrót pussycats

"Riverdale" (Fot. The CW)

riverdale powrót pussycats

"Riverdale" (Fot. The CW)

pussycats powrót

"Riverdale" (Fot. The CW)

riverdale pussycats powrót

"Riverdale" (Fot. The CW)

REKLAMA