"Ty" – zapowiedź 3. sezonu zdradza imię dziecka Joego. Kiedy premiera nowych odcinków na Netfliksie?

"Ty" (Fot. Netflix)

Joe Goldberg powraca i znów przemawia do nas zza kadru. Pierwszy teaser 3. sezonu serialu "Ty" zdradza datę premiery nowych odcinków, jak również imię dziecka Joego i Love.

Zaznaczcie sobie w kalendarzach na czerwono datę 15 października 2021 roku – to właśnie tego z 3. sezonem powróci netfliksowy serial "Ty" i dowiemy się, czy ktoś taki jak Joe Goldberg może żyć długo i szczęśliwie w domu na przedmieściu.

Ty sezon 3 – jak ma na imię dziecko Joego i Love?

Pierwszy teaser to długi monolog Joego (Penn Badgley), który zastanawia się, jak nazwać swojego syna. Tak – syna, choć prawdopodobnie nie tylko Joe spodziewał się córeczki. W końcu stawia na coś klasycznego, ale bynajmniej nie banalnego i oczywiście literackiego, bo chłopiec wychowa się w domu pełnym książek. Powitajcie Henry'ego, dzieciaka, który ma najlepszego tatę od czasów Dextera.

W nowej serii zobaczymy, jak Joe i Love (Victoria Pedretti) – już jako małżeństwo z małym dzieckiem – zamieszkują w przyjemnej enklawie Madre Linda w Północnej Kalifornii, w otoczeniu uprzywilejowanych przedsiębiorców z branży technologicznej, wydających ostre sądy mamusiek blogerek i popularnych na Instagramie biohakerów.

Joe jest oddany swojej nowej roli męża i ojca, ale boi się impulsywności Love. Do tego dochodzi to, co mu dyktuje serce – zaczyna się zastanawiać, czy kobieta, której szukał przez cały ten czas, może mieszkać tuż obok. Wyrwanie się z klatki w piwnicy to jedno, ale ucieczka z na oko perfekcyjnego małżeństwa z osobą, która zna jego sztuczki – to okaże się być znacznie bardziej skomplikowaną sprawą dla Joego.

Do obsady serialu "Ty" w 3. sezonie dołączą Scott Speedman ("Animal Kingdom") w roli milionera i CEO dużej firmy, Shalita Grant ("Santa Clarita Diet") jako wredna mamuśka z przedmieścia, Travis Van Winkle ("The Last Ship") jako młody bogacz i nowy znajomy Joego, Scott Michael Foster ("Crazy Ex-Girlfriend") jako samotny tata ze skłonnościami do kontroli i kalkulowania oraz jeszcze 11 nowych osób.

Ty sezon 3 – premiera 15 października na Netfliksie

REKLAMA