"The Sinner" – zwiastun i data premiery 4. sezonu. Detektyw Ambrose rozwiązuje kolejną mroczną zagadkę

"The Sinner" (Fot. USA Network)

Detektyw Ambrose już jest na emeryturze, ale mroczne sprawy nie przestają go ścigać. Zobaczcie zwiastun 4. sezonu "The Sinner", w którym wybierzemy na koszmarne wakacje do Maine.

Telewizja USA Network zaprezentowała zwiastun 4. sezonu "The Sinner", podając jednocześnie datę premiery – serial wróci za oceanem 13 października.

The Sinner sezon 4 – o czym będą nowe odcinki?

W 4. sezonie "The Sinner" zobaczymy, jak emerytowany już detektyw Harry Ambrose (Bill Pullman), który wciąż dochodzi do siebie po traumie spowodowanej sprawą sprzed roku, jedzie ze swoją partnerką Sonyą (Jessica Hecht) na wakacje na wyspie Hanover w stanie Maine. Kiedy ma miejsce niespodziewana tragedia, Ambrose zaczyna pomagać w śledztwie. I tak oto zostaje wrzucony w sam środek tajemniczej sprawy i narastającej paranoi, która przewróci do góry nogami zarówno wszystko na małej turystycznej wysepce, jak i życie samego Ambrose'a.

Główną rolę – obok Billa Pullmana – gra Alice Kremelberg ("Orange Is the New Black"). Jej postać to twarda, charyzmatyczna młodej kobieta z prominentnej rodziny rybackiej, której życie zmieni przerażająca tragedia. W obsadzie są też m.in. Frances Fisher ("Titanic"), Neal Huff ("Mare z Easttown"), Ronin Wong ("Człowiek z Wysokiego Zamku"), Cindy Cheung ("Stewardesa") i Michael Mosley ("Ozark").

Niestety, jest prawie pewne, że nowych odcinków nie obejrzymy od razu na polskim Netfliksie – w przypadku tego serialu opóźnienia w emisji sięgają nawet roku.

The Sinner – sezon 4 w USA od 13 października

REKLAMA