"Dziewięcioro nieznajomych" będzie mieć 2. sezon? Reżyser o możliwym powrocie do Tranquillum House

"Dziewięcioro nieznajomych" (Fot. Hulu)

Seriale limitowane coraz częściej otrzymują zamówienie na kolejne sezony. Czy podobnie będzie w przypadku "Dziewięciorga nieznajomych"? Reżyser mówi, jak są na to szanse.

"Dziewięcioro nieznajomych" to adaptacja powieści Liane Moriarty o tym samym tytule. Choć to serial limitowany, podobnie jak w przypadku "Wielkich kłamstewek" czy ostatnio "Mare z Easttown", pojawiły się pytania o możliwość kontynuacji.

Dziewięcioro nieznajomych – czy będzie 2. sezon?

Reżyser serialu Jonathan Levine rozmawiał na temat serialu z Hollywood Life. Nie zabrakło pytania o możliwy 2. sezon.

– Cóż, mogę tylko powiedzieć, że opowiedzieliśmy historię z początkiem, środkiem i końcem. Myślę, że zdecydowanie istnieje możliwość, jeśli chodzi o fabułę, aby przenieść ją poza te ramy. Mam nadzieję, że obejrzycie to i spodoba się wam, a jeśli spodoba się na tyle, że będziecie chcieli więcej, będę pierwszym, który poprosi go [twórcę serialu Davida E. Kelleya], żebyśmy zrobili więcej – powiedział.

Dziewięcioro nieznajomych 2 sezon

"Dziewięcioro nieznajomych" (Fot. Hulu)

Samara Weaving, serialowa Jessica zdradziła także, że zakończenie będzie różnić się od tego znanym fanom książki. Oznacza to, że twórcy mogą zostawić furtkę dla potencjalnej kontynuacji historii. Przypomnijmy słowa aktorki:

– Scenariusz bardzo różni się od książki tym, że zakończenia są zupełnie inne zakończenia dla wielu różnych postaci. Masza ma zupełnie inny wątek i sądzę, że ciekawie będzie zobaczyć, co ludzie o tym pomyślą.

Czy zobaczymy 2. sezon "Dziewięciorga nieznajomych"? Biorąc pod uwagę, że serial szybko pobił rekord oglądalności na Hulu, z miejsca zyskując ogromną popularność, szanse są spore. Do końca pozostały trzy odcinki – w międzyczasie, zachęcamy do zapoznania się z teoriami fanów na temat tego, kto grozi Maszy.

Dziewięcioro nieznajomych – nowe odcinki w piątki na Prime Video

REKLAMA