"Upiliśmy się tak, jak to tylko możliwe" – Emilia Clarke i Jason Momoa wspominają urodziny twórcy "Gry o tron"

Fot. Instagram/Jason Momoa

Emilia Clarke i Jason Momoa zaprzyjaźnili się na planie "Gry o tron", a ostatnio spotkali się na urodzinach jednego z twórców serialu. Serialowa Daenerys zdradza pikantne szczegóły!

"Gra o tron" w 1. sezonie w dużej mierze skupiała się na relacji Khala Drogo i Daenerys. Emilia Clarke i Jason Momoa zaprzyjaźnili się podczas pracy na planie i do tej pory chętnie spędzają razem czas. Ostatnio spotkali się na urodzinach Davida Benioffa, jednego z twórców "Gry o tron", co zrelacjonowali na Instagramie.

Emilia Clarke i Jason Momoa zaimprezowali razem

Clarke rozmawiała z "People" na temat tego, co działo się na przyjęciu. Aktorka powiedziała, że Jason Momoa był w ścisłym centrum imprezy.

– O Boże, to było piękne. Kiedy Jay jest w mieście, wiesz, że będzie się działo. Wchodzi do pokoju i myślę sobie: "To mój człowiek". To prawie jak test, za każdym razem, gdy mnie to pyta "czy nadal mogę rzucać tobą po pokoju? Tak, mogę"  – zaczęła aktorka.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Jason Momoa (@prideofgypsies)

Emilia Clarke powiedziała, że alkohol dosłownie lał się strumieniami. Według relacji aktorki, kolega z planu upił grupę "tak bardzo, jak to tylko możliwe":

– Znaczy, nigdy nie próbowałam tylu różnych whisky w całym moim życiu. Było kilka takich, które były naprawdę fajne, a było też kilka takich, które przywodziły na myśl rozpuszczalnik do farby.

Każde spotkanie jest dla dwójki aktorów naprawdę cenne, ponieważ oboje są dość zapracowani. Emilia Clarke pracuje nad nowym serialem dla Disney+ i Marvela "Secret Invasion", a Jason Momoa kręci film DC "Aquaman i Zaginione Królestwo". W wywiadach nie brakuje jednak pytań o "Grę o tron". Ostatnio Momoa ostro odpowiedział na pytania o sceny gwałtu z 1. sezonu

Gra o tron jest dostępna w serwisie HBO GO

REKLAMA