"Fringe": Nowy zwiastun i spoilery nt. 5. sezonu

"Fringe" (Fot. FOX)

"Fringe" (Fot. FOX)

Podczas wczorajszego panelu "Fringe" na Comic-Conie pokazano nowy trailer 5. serii. Mamy też garść nowych spoilerów i materiał wideo z panelu serialu.

To już niestety pożegnanie. 28 września rusza finałowy już sezon "Fringe", w którym powinniśmy wreszcie dostać więcej odpowiedzi niż pytań. Twórca serialu, J.H. Wyman, zaprezentował trailer 5. serii "Fringe", mówiąc, że warto mu się uważniej przyjrzeć, bo dzięki temu zorientujemy się, co zobaczymy jesienią.

http://youtu.be/aTiAL19rej4

Gdzie zacznie się akcja 5. sezonu? Tam, gdzie zakończyła się akcja 19. odcinka 4. serii, czyli "Letters of Transit". Ziemią rządzą Obserwatorzy, ale to nie znaczy, że nie da się ich pozbyć. Jak zakończy się historia Peter i Olivii? Na to pytanie odpowiedzi oczywiście nie udzielono. Czy w 5. sezonie powróci Henry Ian Cusack? Nie jest to niemożliwe, ekipie "Fringe" bardzo podobał się jego zeszłoroczny występ i chcieliby go jeszcze zobaczyć w swoim serialu.

Co z zakończeniem serialu? Wyman powiedział, że od 1. sezonu miał pomysł, jak zakończyć "Fringe". Potem jednak przyszli nowi ludzie i nowe pomysły, i w efekcie to się zmieniło. Jeszcze trzy miesiące Wyman miał jakieś 2,5 wersji zakończenia w głowie, w końcu jednak wyklarowała się jedna. Czy będzie film kinowy z bohaterami "Fringe"? John Noble powiedział, że tego nie wyklucza.

Jeśli chcecie sami zobaczyć panel, oto i on - niestety w dość słabej jakości.