Zdjęcia do 4. sezonu "Stranger Things" wreszcie zostały zakończone? Ekipa spędziła rok na planie nowej serii

"Stranger Things" (Fot. Netflix)

Prace na planie 4. sezonu "Stranger Things" dobiegły końca? Pojawiły się plotki, z których wynika, że prawdopodobnie tak się stało – jednak nie ma jeszcze potwierdzenia ze strony Netfliksa.

Na opóźnienia w kręceniu 4. sezonu wpłynęło wiele czynników, o których twórcy już niejednokrotnie mówili. Fanom nie pozostało więc nic innego, jak cierpliwie czekać. I być może ich czekanie powoli dobiega końca – jak podaje Netflix Life, konto na Twitterze poświęcone "Stranger Things" wypuściło informację o zakończeniu pracy na planie.

Stranger Things – zdjęcia do 4. sezonu zakończone?

Co prawda nie ma jeszcze potwierdzenia ze strony Netfliksa, a konto, z którego pochodzi plotka, jest prowadzone przez fanów serialu. Biorąc pod uwagę, że ich wcześniejsze doniesienia na temat prac nad serialem były trafne, istnieje duża szansa, że i tym razem fani wyprzedzili oficjalne informacje.

W niedawnym wywiadzie dla Collider, przeprowadzonym na początku sierpnia, producent wykonawczy "Stranger Things" Shawn Levy powiedział, że jeszcze pracują nad serialem, ale niedługo praca na planie zostanie zakończona. Nie pozostaje więc nic innego, jak cierpliwie czekać, czy doniesienia fanów zostaną potwierdzone przez platformę Netflix.

Kręcenie 4. sezonu "Stranger Things" rozpoczęło się w styczniu 2020 roku, ale z powodu pandemii zostało zatrzymane w marcu tego samego roku. Wznowienie zdjęć we wrześniu 2020 wymagało spełnienia wielu protokołów chroniących przed COVID-19, co także wpłynęło na tempo pracy ekipy. Jeśli fanowskie informacje o zakończeniu zdjęć się potwierdzą, będzie to oznaczać, że ekipa spędziła blisko rok na planie non stop (zdjęcia po przerwie wznowiono dokładnie 28 września 2020).

Na chwilę obecną wiemy, że na początku 4. sezonu "Stranger Things" Hopper będzie przebywał w rosyjskim więzieniu. Mamy się także dowiedzieć więcej o projekcie Indygo i przeszłości Jedenastki w Hawkins Lab.

4. sezon Stranger Things w 2022 roku na Netfliksie

REKLAMA