Ekipa "Sex Education" wraca do szkoły w zwiastunie 3. sezonu. Nowa dyrektorka prawie jak minister Czarnek

"Sex Education" (Fot. Netflix)

Wąsaty Otis, dyrektorka taka, że szczęka opada, i oczywiście jeszcze więcej seksu. Netflix pokazał zwiastun 3. sezonu "Sex Education", w którym dzieje się coś zastanawiającego w Moordale.

Dzień dobry, Moordale! Gotowi rozpocząć kolejny rok szkolny? Netflix wypuścił długo oczekiwany zwiastun 3. sezonu "Sex Education", który zapowiada nowy rozdział w życiu Otisa (Asa Butterfield) i jego przyjaciół.

Sex Education sezon 3 – zwiastun nowych odcinków

Nowy rozdział ma twarz pani dyrektor Hope Haddon (Jemima Kirke, "Dziewczyny"), która przybywa z zamiarem wprowadzenia głębokich zmian w liceum Moordale. To się raczej dobrze nie skończy, ale trzeba przyznać, że pani Haddon potrafi zrobić wrażenie na dzień dobry. Zwiastun zawiera także wąsatego Otisa, kozę w aucie, mnóstwo niezręcznego seksu i wiele innych atrakcji. Pojawiają się też mundurki szkolne oraz zastanawiające hasło: "Seks zrujnuje wam życie". Czyżby nowa dyrektorka netfliksowego liceum pobierała lekcje u polskiego ministra edukacji?

Jak czytamy w opisie od Netfliksa, składający się z ośmiu odcinków 3. sezon "Sex Education" pokaże serialowe dzieciaki w nowym roku szkolnym. Otis ma dziewczynę, Eric (Ncuti Gatwa) chce uprawiać seks, a Jean (Gillian Anderson) będzie mieć dziecko. Nowa dyrektorka szkoły próbuje przywrócić Moordale do rangi filaru doskonałości, Aimee odkrywa feminizm, Jackson przeżywa zauroczenie, a zagubiona wiadomość głosowa wychodzi na jaw. Przygotujcie się na zobowiązania wobec zwierząt, zjawiska z kosmosu, sromowe babeczki i dużo więcej pani Groff.

Oprócz Kirke do obsady dołączą Jason Isaacs ("Star Trek: Discovery") w roli Petera Groffa, starszego brata pana Groffa, któremu o wiele lepiej wiedzie się w życiu i który się z tym nie kryje; Dua Saleh jako niebinarna postać o imieniu Cal, która uczy się w liceum Moordale; a także Indra Ové ("Rodzice") jako Anna, zastępcza matka Elsie, przyrodniej siostry Maeve.

Sex Education sezon 3 – premiera 17 września na Netfliksie

REKLAMA