Morgan kontra Strand w 7. sezonie "Fear the Walking Dead" – zobaczcie zwiastun i plakat nadchodzącej serii

"Fear the Walking Dead" (Fot. Lauren "Lo" Smith/AMC)

"Fear the Walking Dead" powróci z 7. sezonem już w październiku. Stacja AMC podzieliła się oficjalnym plakatem i zwiastunem nowych odcinków. Nie zabraknie też niespodzianek w obsadzie!

"Fear the Walking Dead" wróci 18 października z 7. sezonem. Polska premiera odbędzie się równocześnie z amerykańską, czyli najpierw o godz. 3:00, a potem o godz. 22:00 na AMC. Stacja wypuściła zwiastun, który wyraźnie pokazuje, co będzie główną atrakcją nadchodzącej serii: starcie Morgana (Lennie James) ze Strandem (Colman Domingo). A także potencjalna zagłada nuklearna w świecie zombie.

Fear the Walking Dead sezon 7 – zobaczcie zwiastun

Teddy (John Glover) urzeczywistnił swoją wizję "końca", kiedy zdetonował głowice nuklearne w Teksasie. Ci, którzy przeżyli, będą musieli zdecydować, jak będzie wyglądał "początek". I będą musieli to zrobić w świecie pozbawionym światła i nadziei, w którym powietrze na zewnątrz jest tak samo zabójcze jak szwendacze.

W 7. sezonie "Fear the Walking Dead" ocaleni dowiedzą się, kim naprawdę są i do czego są zdolni. Niektórzy staną na wysokości zadania, inni znajdą nowy cel, a niektórzy zdefiniują się na nowo – nawet jeśli ci, których kiedyś uważali za rodzinę, poniosą za to straszliwą cenę.

Nie zabraknie nowości – Alycia Debnam-Carey (serialowa Alicia Clark) zadebiutuje w roli reżyserki w 7. sezonie "Fear the Walking Dead". Aisha Tyler ("Zabójcze umysły"), która wyreżyserowała jeden z odcinków 6. sezonu, pojawi się teraz dla odmiany na ekranie w roli, której szczegółów jeszcze nie znamy. Do obsady dołączy także Gus Halper ("Happy!") jako Will, z kolei Sydney Lemmon powróci jako Isabelle.

7. sezon Fear the Walking Dead od 18 października na AMC Polska 

fear the walking dead sezon 7 plakat

REKLAMA