Hannah Waddingham śpiewa na planie "Teda Lasso". Dawna Septa Unella z "Gry o tron" ma rewelacyjny głos

"Ted Lasso" (Fot. Apple TV+)

Co powiecie na święta we wrześniu? Twórca "Teda Lasso" podzielił się klipem zza kulis świątecznego odcinka, w którym Hannah Waddingham występuje z zespołem.

"Ted Lasso" tego lata podbija świat seriali już po raz drugi, a jedną z atrakcji nowej serii okazał się odcinek świąteczny, "Carol of the Bells", wyemitowany w połowie sierpnia. W odcinku był fragment występu serialowej Rebeki (Hannah Waddingham), która zaśpiewała "Christmas (Baby Please Come Home)".

Ted Lasso sezon 2: Tak śpiewa Hannah Waddingham

Ponieważ wielu fanów pytało, czy Hannah Waddingham – wcześniej wcielająca się m.in. w postać Septy Unelli w "Grze o tron" – naprawdę tak śpiewa, współtwórca serialu postanowił rozwiać wątpliwości i wrzucił na Instagram smakowity dowód. Bill Lawrence podzielił się z fanami nagraniem z próby, która odbyła się na planie serialu. Jak możecie zobaczyć i usłyszeć, Waddingham ma kawał głosu. A w zespole, który jej towarzyszy, znalazł się także Jeremy Swift, który gra na basie smyczkowym.

Waddingham ma w tym roku szansę zdobyć nagrodę Emmy za rolę Rebeki Welton, właścicielki klubu piłkarskiego z Premier League, w którym swoją nową karierę zaczyna trener futbolu amerykańskiego Ted Lasso (Jason Sudeikis). Gwiazda jest nominowana w kategorii Aktorka drugoplanowa w serialu komediowym, a jedną z jej rywalek jest Juno Temple, grająca w "Tedzie Lasso" postać Keeley.

"Ted Lasso" jest obecnie w trakcie emisji 2. sezonu, który łącznie ma liczyć 12 odcinków. Serial ma także zamówienie na sezon 3, który prawdopodobnie będzie już finałowym. Hannah Waddingham, którą dzięki komedii Apple TV+ widzowie poznali z zupełnie innej strony, w wywiadach chętnie wspomina także czasy "Gry o tron", w tym także niesławną scenę tortur za pomocą wina.

Nowe odcinki Teda Lasso w piątki na Apple TV+

REKLAMA